Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 02 kwietnia 2023 r.  Imieniny: Franciszka, Teodozji, Władysława

Nowość w Domu Kultury

23.08.2013
Nowość w Domu Kultury

Zapraszamy na zajęcia JOGI do Miejskiego Ośrodka Kultury.

Każda środa godz. 17:00-19:00 ( start po uzbieraniu grupy) Bezpłatna lekcja pokazowa 7 września o godz. 14:30.

Koszt 95 zł/ 8 wejść.

Zajęcia prowadzić będzie Anna Kędzierska - dyplomowany instruktor jogi. Dyplom uzyskała na Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach pod okiem Janusza Szopy. Od tego czasu rozpoczęła pracę z ciałem na wielu płaszczyznach. Jest refleksologiem, dietetykiem w oparciu o system Medycyny Chińskiej, homeopatką, hirudoterapeutą, uczy się ziołolecznictwa i wciąż poznaje nowe metody pracy z myślą o swoich uczniach i pacjentach. Ashtanga jogę doskonali w Indiach. Uczy się, poszukując najlepszych nauczycieli - Lino Miele, She Shadri, Ajay Kumar.

Jest weganką kochającą gotować. Piecze chleby na zakwasie, prowadzi warsztaty z gotowania, pokazując, że szczupła sylwetka nie wymaga rezygnacji z jedzenia, tylko odpowiednich zmian w sposobie życia.


Joga, w której specjalizuje się i którą kocha Ania to ashtanga joga...najbardziej dynamiczna forma jogi. Ashtanga skupia się przede wszystkim na oddechu, który warunkuje ruch, nie odwrotnie. Ashtanga to cykl ułożonych w odpowiedniej kolejności asan, w takiej sekwencji, jak kostki domino, każda pojedyncza przygotowuje do kolejnej po to, aby uniknąć urazów, kontuzji. Z wieloletnich obserwacji Ani wynika, że uczniowie nie skarżą się na bóle kręgosłupa po paru miesiącach praktyki, są w stanie poprawić sprawność w stawach, zanikają bólowe dolegliwości dzięki intensywnej praktyce.

Info: MOKAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"