Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Nowa oferta śniadaniowa w McDonalds!

26.04.2011

Od niedawna w sieci McDonalds w ofercie śniadaniowej dostępne są Kanapki Deli, McWrapy śniadaniowe i Sweet McGriddles. Wygraj karnety na darmowe zestawy śniadaniowe!

Zaproszenie upoważnia do otrzymania Kanapki Deli albo McWrap oraz Sweet McGriddles i dużej kawy (karnety dotyczą oferty śniadaniowej dostępnej od poniedziałku do piątku do 10.30, a w sobotę i niedzielę do 11.00; restauracje w centrach handlowych nie oferują śniadań). Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie: kto założył sieć barów szybkiej obsługi? Na odpowiedzi czekamy do piątku, 29 kwietnia, do godz. 10.00 - mail: portal@gazetazorska.pl. Prosimy podać imię i nazwisko. Zwycięzców poinformujemy mailem.

 

Kanapka Deli (9,90 zł) to zupełnie nowa propozycja w śniadaniowym menu restauracji. Dostępna jest w dwóch wersjach: Kanapka Deli Jajko Bekon i Kanapka Deli Wieprzowa DeLuxe. Pierwsza z nich składa się z chrupiącego bekonu, dwóch sadzonych jajek, sera cheddar i placka ziemniaczanego. Całość doprawiona jest musztardą oraz majonezowym sosem i serwowana w pszennej bułce. Druga wersja to Kanapka Deli Wieprzowa DeLuxe – soczysta wieprzowina, bekon, ser cheddar oraz pomidor, sałata i sos.
Kanapkę Deli można dostać w zestawach: McZestaw Kanapka Deli (14,90 zł) oraz McZestaw Powiększony Kanapka Deli (16,40 zł).

 

Drugą, równie kuszącą propozycją w porannej ofercie, są McWrapy śniadaniowe (8,90 zł). Do wyboru jest McWrap Wieprzowy z Jajecznicą, McWrap Wieprzowy z Pieczarkami i McWrap Jajko i Bekon, każdy serwowany w pysznym pszennym placku. Na ich smak składają się:
McWrap Wieprzowy z Jajecznicą – soczysta wieprzowina, jajecznica, ser cheddar, pomidor i sałata, wszystko podane z sosem musztardowo-chrzanowym.
McWrap Wieprzowy z Pieczarkami – wołowina, pieczarki, placek ziemniaczany, tarty ser cheddar
i sos.
McWrap Jajko Bekon – jajecznica, bekon, ser cheddar, placek ziemniaczany i dwa rodzaje sosów.
McWrapy śniadaniowe dostępne są w McZestawie oraz McZestawie Powiększonym w cenie odpowiednio: 14,40 zł i 15,90 zł.

 

A dla amatorów słodkich śniadań McDonalds przygotował wyśmienite Sweet McGriddles. Są to apetyczne placki nasączone syropem klonowym podawane z porcją miodu. Dwie sztuki kosztują 4 zł, a w zestawie z małą kawą – 6,20 zł.


***
McDonalds Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 258 restauracji McDonalds, które zatrudniają ponad 15 500 osób. 118 z nich to obiekty prowadzone przez 50 licencjobiorców.


Komentarze:
~smacznego (2011-04-28 14:09:38)

robiłem cheesy i spadał mi wierz bułki do go tak odruchowo podbiłem butem na blat spowrotem.
Albo niosłem wór kotletów i wysypało się na ziemie z 15, to kumpela (instruktorka) mówi: dobra dawaj je znów do worka.

Są takie akcje, a nawet pełno. Nie mówiąc już o tym ile mięso stoi w podgrzewaczu (ma stać 20 min max, a stoi godzine dwie), Tak samo gotowe cheesy big maki w ladzie (10

~aj (2011-04-28 14:12:32)

głupi ludzie chodzą do tych mców pamiętam jak laska na rynku zatruła się szejkiem , poszła na badania okazało się że 3 rodzaje spermy tam były ! : ) plucie na żarcie stare mięso palone byle by wytruć zarazki , plus te bułki co po roku są świeże bo ma ją tyle e8343 że głowa boli - żenada te macki , no ale konkurowywujcie się i smacznego : ) ja żygam na widok tych zdjęć

~antyimperialista (2011-04-28 18:33:50)

Nikt nie zabroni ludziom się truć :) Jak to jest możliwe, że to "jedzenie" jest akceptowane przez sanepid :/


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"