Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

No i tak

11.03.2010
No i tak

GRANICE KONTROLI poznasz w kinie. Choć TO SKOMPLIKOWANE, będą tam też STARE WYGI. Latynoski czwartek w Spinozie, czarno-biały piątek w Ambie, gorąca sobota w La Ubie. I Chopin dla wszystkich. kamilus

Spinoza Club:

 

 

 

 La Uba Club:

 
Karaoke - zawsze w czwartki, zawsze po 20.00.
Zapraszamy wszystkich którzy lubią śpiewać i dobrze się przy tym bawić, bo "śpiewać każdy może".

Fun(n)ky Friday, czyli baunsy przy hitach lat 70-90 w każdy piątek.
Zapraszamy wszystkich, którzy lubią wyginać śmiało ciało na parkiecie.

Saturday Night Fever
Wszystkich lubiących się bawić w doborowym towarzystwie i przy dobrej muzyce zapraszamy na Saturday Night Fever.

 

 

 

 

 Paluch Music Club:

 

 

 

Ambasada Club:

 

 

 

 

 

 

Kino Na Starówce:

 

W każdą sobotę marca 14.00 można obejrzeć wybrany film dla dzieci. Cena biletu: 5 zł.

 

 


 

The Limits of Control
(2009)
 

Gwiazdorska obsada: Bill Murray, Tilda Swinton, Gael Garcia Bernal w kolejnym długo oczekiwanym filmie Jima Jarmuscha, twórcy m.in. "Broken Flowers" i "Ghost Dog – Droga Samuraja". Reżyser powraca do chętnie stosowanego wcześniej, sztafażu kina gangsterskiego i po raz kolejny przedstawia bohatera w podróży, który tym razem nie zostanie osadzony w popkulturowej, amerykańskiej przestrzeni, lecz w Europie.

 

 

 

To skomplikowane
It s Complicated (2009)
 

Jane (Meryl Streep) to rozwiedziona matka trójki dorosłych dzieci. Na co dzień prowadzi restaurację i utrzymuje przyjacielskie relacje ze swoim byłym mężem Jakem (Alec Baldwin). Sytuacja komplikuje się dopiero, gdy dzieci zamierzają ostatecznie opuścić rodzinne gniazdo, a Jake poślubia młodszą od siebie kobietę. Jane czuje się zepchnięta na boczny tor, ale wkrótce na horyzoncie pojawia się architekt Adam (Steve Martin). Jak ostatecznie potoczą się losy trójki głównych bohaterów?

 

 

 

Stare wygi
Old Dogs (AKA Old Dogs (I))
(2009)

 

Życie dwóch biznesmenów w średnim wieku obraca się do góry nogami kiedy pod ich opiekę trafiają siedmioletnie bliźniaki. W komedii zagra przezabawny w tej roli John Travolta, który wystąpi u boku swojej żony Kelly Preston oraz 7-letniej córki Elli Bleu. Drugiego z bohaterów sportretuje Robin Williams. źródło: filmweb

 

 

 

 

Scena Na Starówce:

Wystąpi również Żorska Orkiestra Kameralna Camerata Sariensis wraz z muzykami Filharmonii Śląskiej w Katowicach pod dyr. Jerzego Koska.

 

W programie:
recital solowy oraz koncert fortepianowy f-moll F. Chopina.

 

SOLISTA - EUGENE INDJIĆ – amerykański pianista pochodzenia serbskiego (ur. w Belgradzie), laureat IV nagrody VIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. CHOPINA w Warszawie (1970).
DYRYGENT – JERZY KOSEK – absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie dyrygentury prof. Karola Stryji, dyrektor artystyczny Filharmonii Rzeszowskiej.

 

Projekt „Chopin dla wszystkich, wszyscy dla Chopina” ma na celu upamiętnienie i upowszechnianie wiedzy o życiu i twórczości polskiego kompozytora. Projekt skierowany jest do szerokiego kręgu odbiorców (słuchaczy), przedstawicieli różnych grup wiekowych, od dzieci przedszkolnych i szkolnych po młodzież, dorosłych na słuchaczach Uniwersytetu Trzeciego Wieku skończywszy. W realizację projektu zaangażowani zostaną wybitni artyści i najwyższe autorytety swojej dziedziny. Organizatorami obchodów roku Fryderyka Chopina w Żorach są Miejski Ośrodek Kultury i Samorządowa Szkoła Muzyczna II stopnia.

 

13 marca, godz. 17.00
Scena Na Starówce
cena biletu: 20 zł – normalny, 10 zł – ulgowy

 

                    Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"