Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Niebo z moich stron na bis - konkurs

11.05.2011

16 i 17 maja o 18.00 na deskach Sceny Na Starówce ponownie wystawiony zostanie spektakl muzyczny „Niebo z moich stron, czyli dwa słoneczne dni w Osinach”. Wygraj bilety!

27 marca w sali Sceny na Starówce odbyła się premiera spektaklu „Niebo z moich stron”. Wszyscy, którzy nie zdołali na nią dotrzeć lub chcieliby jeszcze raz obejrzeć występ, będą mieć taką okazję 16 i 17 maja. Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki – po jednej na każdy dzień. Wystarczy, że napiszesz trzy przykłady piosenek, w tytułach których występuje słowo „niebo” (wraz z wykonawcą). Na maile czekamy do piątku, 13 maja, do godz. 15.00 – portal@gazetazorska.pl. Prosimy podać imię i nazwisko.

„Niebo z moich stron” to komedia pomyłek zapoczątkowana przez tajemniczy list, który pewnego słonecznego dnia dostaje się w ręce niewłaściwej osoby. Akcja spektaklu rozgrywa się w Osinach, na ul. Głównej 102, a wszystkie wydarzenia przemieszane są z największymi przebojami Seweryna Krajewskiego. Usłyszymy kilkanaście utworów: „Baw mnie”, „Szukaj mnie”, „Nie jesteś sama”… Wystąpi grupa teatralna Skene z Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach.

16 i 17 maja, godz. 18.00
Scena na Starówce
Bilety: 8 zł

Wystąpią:
Antek – Mateusz Ciucias
Basia – Justyna Janik
Hania – Magdalena Miś
Julia – Anna Piotrowska
Kamil – Mariusz Brząkalik
Klara - Klaudia Pawelec-Gliklich
Lidka – Diana Szymura
Listonoszka – Magdalena Ziebura
Magda – Hanna Cierpicka
Marcin – Piotr Pańczyk
Ola – Ewelina Bola
Tomek – Paweł Kontny
Wojtek – Marian Wrzodak

Kierownictwo muzyczne: Jakub Gwardecki
Scenariusz i reżyseria: Aneta Antosiak
info: MOKAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"