Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

"Niebo..." - rozstrzygnięcie konkursu

13.05.2011

"Niebo bez Ciebie" zespołu Sumptuastic, "Chwila jak niebo" An-Kary, "Niebo z moich stron" Czerwonych Gitar, "Siódme niebo nienawiści" w wykonaniu Lady Pank, "Niebo na wyciągnięcie ręki" grupy Dżem i "O niebo lepiej" Mietka Szcześniaka to piosenki, które wymienili zwycięzcy konkursu "Niebo z moich stron".

Przypomnijmy - aby wygrać bilet, należało nadesłać na maila trzy piosenki, w których tutułach występuje słowo "niebo" - wraz z wykonawcami. Podwójne wejściówki na spektakl muzyczny „Niebo z moich stron, czyli dwa słoneczne dni w Osinach”, otrzymują:

- na 16 maja: ANETA PONIATOWSKA

- na 17 maja: WIESŁAWA BOBOWIK

Gratulujemy! Po odbiór biletów zapraszamy do kasy "Sceny Na Starówce" przed spektaklem. Prosimy zabrać dokument tożsamości.

„Niebo z moich stron” to komedia pomyłek zapoczątkowana przez tajemniczy list, który pewnego słonecznego dnia dostaje się w ręce niewłaściwej osoby. Akcja spektaklu rozgrywa się w Osinach, na ul. Głównej 102, a wszystkie wydarzenia przemieszane są z największymi przebojami Seweryna Krajewskiego. Usłyszymy kilkanaście utworów: „Baw mnie”, „Szukaj mnie”, „Nie jesteś sama”… Wystąpi grupa teatralna Skene z Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach.

16 i 17 maja, godz. 18.00
Scena na Starówce
Bilety: 8 zł

Wystąpią:
Antek – Mateusz Ciucias
Basia – Justyna Janik
Hania – Magdalena Miś
Julia – Anna Piotrowska
Kamil – Mariusz Brząkalik
Klara - Klaudia Pawelec-Gliklich
Lidka – Diana Szymura
Listonoszka – Magdalena Ziebura
Magda – Hanna Cierpicka
Marcin – Piotr Pańczyk
Ola – Ewelina Bola
Tomek – Paweł Kontny
Wojtek – Marian Wrzodak

Kierownictwo muzyczne: Jakub Gwardecki
Scenariusz i reżyseria: Aneta Antosiak
info: MOKAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"