Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Nie pomogły prośby, pomogli za to policjanci

07.03.2018
Nie pomogły prośby, pomogli za to policjanci

Mieli spędzić u niej dwa tygodnie, a zasiedzieli się pół roku. Uciążliwi goście zaczęli nadużywać alkoholu, obrażali gospodynię i stali się nadzwyczaj aroganccy. Koszmar 64-latki przerwali w końcu policjanci, którzy wczoraj interweniowali w jej mieszkaniu i "wyprosili" niechcianych gości.

Wczoraj po 17.00 o interwencję policjantów poprosiła 64-letnia mieszkanka osiedla Sikorskiego. Kobieta użalała się, że pół roku temu pod swój dach przyjęła znajomych. Mieli u niej gościć jedynie przez dwa tygodnie, jednak mimo upływu czasu, nie zamierzali się wyprowadzać.

Z każdym dniem ich grubiańskie zachowanie stawało się coraz bardziej uciążliwe dla kobiety. 63-latek i 49-letnia znajoma zaczęli nadużywać alkoholu, wyzywać ją i panoszyć się w jej domu. Kiedy miarka się przebrała, 64-latka o pomoc poprosiła mundurowych.

Policjanci dali kres męczącym odwiedzinom i zatrzymali nieuprzejmych gości do wytrzeźwienia. Choć kobieta i mężczyzna odmówili badania alkomatem, ich zachowanie wyraźnie wskazywało, że dawno nie trzeźwieli. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"