Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 13 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Marcina, Przemysława

Kto zdobędzie tytuł Mistrza?

10.07.2009
Kto zdobędzie tytuł Mistrza?

Jeśli chcesz być świadkiem pierwszego finału bilardowych zmagań w ramach Amator Challenge Amba Cup 2009 - nie może cię zabraknąć w najbliższą niedzielę w Ambasadzie. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody dla uczestników turnieju.

O godzinie 14.00 zbiorą się wszyscy chcący zawalczyć w ostatniej bitwie Masters - amatorzy i profesjonaliści - goście z kraju i  zagranicy. Po 15.00 odbędzie się losowanie par graczy i początek rozgrywek. Turniej może trwać wiele godzin w zależności od tempa kolejno rozgrywanych rund.

 

Każdy uczestnik Finału Masters otrzyma pamiątkową, imienną statuetkę. Jak informuje organizator główny - Marcin Nowak  - wielokrotny Mistrz Polski Biznesu w Pool Bilard - Dodatkowy puchar dostanie zdobywca największej ilości punktów prowadzonego rankingu. Laureaci miejsc  I - III, prócz statuetek, otrzymają nagrody pieniężne.

 

A druga edycja Amator Challenge Amba Cup tuż tuż! Planowano ruszyć od września, ale - w związku z dużym zainteresowaniem kolejne turnieje ACAC 2009 rozpoczną się w pierwszy czwartek sierpnia - zapowiada Nowak. kh

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"