Piątek, 26 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Marii, Marzeny

KS przegrał na wyjeździe

16.08.2010

- Drużynie gospodarzy należy zazdrościć nie tyle lepszej gry, bo wcale lepsi nie byli, ale pięknie utrzymanej, zieloniutkiej murawy, która w otoczeniu zadbanych, odnowionych trybun prezentowała się okazale – pisze nasza czytelniczka, która była na sobotnim meczu KS Żory z Przyszłością Rogów.

Witam,

będąc w sobotę w Rogowie miałam przyjemność być na meczu inaugurującym nowy sezon rozgrywek piłkarskich pomiędzy Przyszłością Rogów a KS Żory. Jak pewnie większość kibiców już wie, żorska drużyna przegrała 1:0. Po stracie bramki w 20 minucie żorscy piłkarze stracili impet i pomysł na strzelenie wyrównującego gola.

Na piękną akcję naszych piłkarzy trzeba było czekać aż do 51 minuty. Niestety była to jedyna wzorcowa akcja przeprowadzona przez piłkarzy. Drużynie gospodarzy należy zazdrościć nie tyle lepszej gry, bo wcale lepsi nie byli, ale pięknie utrzymanej, zieloniutkiej murawy, która w otoczeniu zadbanych odnowionych trybun prezentowała się okazale. Aż żal, że w Żorach takiej nie mamy. Dołączam kilka zdjęć zrobionych telefonem komórkowym z pierwszej połowy meczu.