Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.  Imieniny: Aleksandra, Mirosława

Konkurs sweterkowy czyli Crash Test - ostatnie godziny!

10.04.2012
Konkurs sweterkowy czyli Crash Test - ostatnie godziny!

To już ostatnia doba! Ostatnie godziny, w których możecie jeszcze nadsyłać odpowiedzi! Konkurs trwa do niedzielnej północy! Kabaret Łowcy.B przed żorską publicznością zaprezentuje po raz pierwszy w Polsce swój nowy program. Mamy dla Was 4 zaproszenia na tę wyjątkową hiperbolizację i 4 płyty DVD wraz z autografami Łowców.B

Żorska Scena na Starówce dawno nie przeżyła hiperbolizacji, a teraz dodatkowo weźmie udział w "Najnowszej Premierze Najnowszego Programu czyli Crash Test". Nie może więc Cię tam zabraknąć. 29 kwietnia, w niedzielę o godz. 17.00 nastąpi to epokowe wydarzenie. Łowcy.B i portal zory24.pl mają z tej okazji dla Was specjalny konkurs. Pytanie proste:

Jakim ściegiem zrobiono żółty sweterek dla Basena?

Wśród najfajnieszych odpowiedzi rozlosujemy nie lada nagrody: 4 zaproszenia na "Najnowszą Premierę Najnowszego Programu czyli Crash Test" do Sceny na Starówce oraz 4 płyty DVD ze specjalnymi autografami Łowców.B dla szczęśliwych fanów.

Pisaliście do nas, że Wasze śledztwa w sprawie ściegu żółtego sweterka zataczają coraz szersze kręgi w lesie i coraz większe grono jest podejrzane. Musicie mieć więcej czasu. Okey. Konkurs przedłużamy i trwamy oczekiwaniu na odpowiedzi. Przesyłajcie je mailem na adres: portal@gazetazorska.pl w temacie napiszcie: "Łowcy.B". Na Wasze maile czekamy do północy w niedzielę 22 kwietnia tego roku. W poniedziałek, 23 kwietnia specjalne losowanie i ogłoszenie zwycięzców. Nagrody będę do odebrania tuż przed hiperbolizacją.

Portal zory24.pl wszystkim żorzanom poleca i zaleca wybranie się na to spektakularne wydarzenie. Przypominamy: Niedziela - 29 kwietnia - godz. 17:00 "Scena na Starówce". Bilety do kupienia w Scenie lub na www.biletynakabarety.pl Cena: 40 zł.

To nie jedyna niespodzianka. CDNAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"