Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Koncert Karnasa - konkurs

10.11.2011
Koncert Karnasa - konkurs

Zespół Grzegorz Karnas Vocal Cello Quintet wystąpi w Scenie Na Starówce 20 listopada o 18.00. Gościem specjalnym koncertu będzie Edi Sanchez. Mamy dla Was podwójną wejściówkę!

Żorski muzyk jazzowy Grzegorz Karnas studiuje filologię - jakiego języka się uczy? Podpowiedzi szukaj na portalu zory24.pl we wcześniejszych newsach o najnowszej płycie artysty. Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 15 listopada do godz. 15.00 - adres: portal@gazetazorska.pl. W mailu prosimy podać swoje imię i nazwisko. Dla zwycięzcy mamy podwójne zaproszenie na koncert zespołu!

Grzegorz Karnas Vocal Cello Quintet to zespół czerpiący z tradycji kolektywnej improwizacji jazzowej na bazie własnych, prostych tematów muzycznych jak i kompozycji, które w pewnym kontekście można uznać za standardy. Trzonem formacji jest duet wokalu i wiolonczeli. Jej lider - Grzegorz Karnas, to wokalista o głębokiej muzykalności i wyjątkowym talencie improwizatorskim - laureat wielu nagród, autor dwóch z czterech wyprodukowanych przez siebie płyt. Koncert promuje najnowszy album kwintetu zatytułowany „Karnas”, będący podsumowaniem i odzwierciedleniem wieloletniej działalności koncertowej zespołu. Grupa wystąpi w składzie: Grzegorz Karnas – vocal, Michał Tokaj – fortepian, Adam Oleś – wiolonczela, Michał Jaros – kontrabas, Sebastian Frankiewicz – perkusja.
Bilety w cenie: 20 zł – normalny, 10 zł – ulgowy do nabycia w kasie Sceny Na Starówce. info: MOKAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"