Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 02 kwietnia 2023 r.  Imieniny: Franciszka, Teodozji, Władysława

Karate Kyoukushin - kolejny sukces na zawodach, kolejne medale

09.06.2014

Do grona tegorocznych medalistów KSW Shogun Żory, w minioną sobotę dołączył Szymon Kieczka, który zdobył brązowy medal na zawodach w Wieliczce.

W miniony weekend, 7 czerwca na obiektach Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Wieliczce, odbył się IV turniej o puchar solny młodzików, kadetów i dzieci kyokushin karate. W turnieju uczestniczyło 365 zawodników 29 klubów z 26 miast Polski i z Czech. Sedzią głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak 8 dan, zaś organizatorem Wielicki Klub Karate Kyokushinkai. Barwy żorskiego klubu reprezentowali : Bartosz Sułowicz, Jakub Solak, Karol Żesławski, Miłosz Myszkowski, Kacper Żesławski oraz Szymon Kieczka. Właśnie ten ostatni zakończył te zawody sukcesem, gdyż bardzo dobre wykonanie kata (układu formalnego) Kanku Dai zapewniło mu wejście do strefy medalowej i zajęcie trzeciego miejsca w kategorii kata kadetów. Przypomnijmy, że jest to już 9 medal zdobyty przez uczniów Klubu KSW Shogun Żory w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Info. Shogun, TGAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"