Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 07 grudnia 2023 r.  Imieniny: Ambrożego, Marcina

KaNaSta - rozstrzygnięcie konkursu

03.06.2011
KaNaSta - rozstrzygnięcie konkursu

7 i 8 czerwca w Scenie Na Starówce czeka nas wyśmienita zabawa z kabaretami. Dwóch szczęściarzy, którzy wygrali w naszym konkursie, śmiało może już zaprosić osobę towarzyszącą na kabaretowy wieczór.

Aby wygrać podwójną wejściówkę na KaNaStę, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie - w której grupie kabaretowej, grającej na tegorocznej imprezie, występują żorzanie. Chodziło oczywiście o kabaret Łowcy.B.

Bilety otrzymują:

- na 7 czerwca: HELENA GRUNER

- na 8 czerwca: MATEUSZ STAWARZ

Gratulujemy! Po odbiór wejściówek zapraszamy do kasy Kina Na Starówce, przed rozpoczęciem występów - koniecznie z dokumentem tożsamości!

Kto nie wygrał w naszym konkursie, a chciałby uczestniczyć w jedynej, niepowtarzalnej imprezie, może jeszcze kupić bilety - ostatnie są do nabycia w kasie Kina. Cena: 35 zł normalny, 25 zł balkon i dostawki.

We wtorek, 7 czerwca od 19.30 - kabareton: Noł Nejm, FoCh – formacja Chatelet oraz „Miasteczko” – autorski spektakl grano-śpiewany Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

8 czerwca również od 19.30 będziemy świadkami pojedynku typowo wojennego: Zielona Góra vs. Łowcy.B i ich kumple. W programie skecze tematyczne oraz improwizacje.
Wygrany grabi, łupi, zabiera kobiety.

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"