Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Jeździł bez uprawnień i spowodował kolizję

06.03.2018
Jeździł bez uprawnień i spowodował kolizję

Nawet do dwóch lat więzienia grozi 41-latkowi, który prowadził samochód pomimo cofniętych uprawnień. Mężczyzna stracił je za jazdę w stanie nietrzeźwości, a wczoraj spowodował kolizję. Policjanci ukarali go mandatem karnym, a jego sprawą zajmie się sąd.

41-latek najpierw stracił prawo jazdy, gdyż został przyłapany na "jeździe po pijaku". Sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych, a prezydent cofnął uprawnienia. Choć termin zakazu minął wraz z końcem 2017 roku, mężczyzna zobowiązany był do poddania się badaniom lekarskim, które winien przedłożyć w urzędzie. Niestety nie uczynił tego, a wczoraj dodatkowo spowodował kolizję.

Jadąc volkswagenem ulicą Wodzisławską nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z fordem. Został ukarany mandatem karnym opiewającym na kwotę 500 zł. Teraz mężczyzna stanie jeszcze przed sądem. Za niestosowanie się do decyzji o cofnięciu uprawnień grozi mu grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"