Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 25 maja 2022 r.  Imieniny: Grzegorza, Magdy, Urbana

Grozi mu 5 lat za znęcanie się nad żoną

13.01.2022
Grozi mu 5 lat za znęcanie się nad żoną

Dozór Policji oraz zakaz zbliżania się na odległość nie mniejszą niż 50 metrów, a także jakiegokolwiek kontaktowania się z pokrzywdzoną usłyszał od prokuratora 38-letni mieszkaniec Żor. Tak srogie decyzje to odpowiedź na znęcanie się nad żoną.

Wieloletnie upokarzanie to tylko jeden z zarzutów wobec 38-letniego żorzanina, który od ponad pięciu lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. W tym okresie mężczyzna wielokrotnie znajdując się pod wpływem alkoholu wszczynał awantury w domu. Wyzywał żonę i groził pozbawieniem życia i zdrowia. Maltretowanej kobiecie zabierał klucze do domu i groził nożem. Nakłaniał do popełnienia samobójstwa.

Widząc ogrom zgromadzonego materiału, a także cierpienie jakiego przez wiele lat doznawała pokrzywdzona prokurator zastosował wobec zatrzymanego 38-latka nie tylko dozór i zakaz zbliżania się do swojej ofiary, ale także nakazał mu opuścić wspólnie zamieszkiwane lokum.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2022 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"