Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Gepardy w reprezentacji Polski

15.07.2013
Gepardy w reprezentacji Polski

Z naszego klubu Polskę reprezentować będą...

Czterech zawodników powołał trener reprezentacji Polski - Arkadiusz Żurkowski, na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy. Z naszego klubu Polskę reprezentować będą Karol Lapczyk, Ariel Rainko, bracia Miłosz i Mariusz Paproccy.

Dwa równolegle toczące się turnieje eliminacyjne odbędą się w Szwajcarii i Austrii. Polska została przydzielona do grupy szwajcarskiej.

W Zurichu o awans do elity oprócz Polski walczyć będzie Szwajcaria, Wielka Brytania, Ukraina, Bułgaria oraz Słowenia. Faworytami grupy są Wielka Brytania i Ukraina. Jako czarny koń typowana jest Szwajcaria. Mamy nadzieję, że to jednak Polacy sprawią niespodziankę i powalczą o zwycięstwo.

W Wiedniu zagrają: gospodarz Austria, Irlandia, Litwa, Rosja, Słowacja oraz Białoruś.

Tymczasem, w miniony weekend, na os. Sikorskiego rozegrane zostały ostatnie spotkania rundy zasadniczej. Gepardy w sobotę zmierzyły się z Dębami Osielsko, a w niedzielę z Centaurami Warszawa. Osłabieni brakiem trenera, zawodnicy nie potrafili sobie poukładać gry, skutkiem czego były 3 porażki.

Wyniki spotkań:
Dęby Osielsko - Gepardy Żory 7:0, 3:6
Centaury Warszawa - Gepardy Żory 5:4, 2:0

Po rundzie zasadniczej przyszedł czas na przerwę w rozgrywkach ligowych. Wznowienie nastąpi we wrześniu, kiedy to drużyny przystąpią do fazy PLAY-OFF. Gepardy przerwę wykorzystają na poprawienie gry w obronie oraz przede wszystkim na poprawie ataku. To właśnie atak był tą słabszą stroną żorzan w obecnych rozgrywkach.

Półfinały rozgrywane są do trzech zwycięstw. 

Pary półfinałowe:
STAL Kutno vs DĘBY Osielsko
CENTAURY Warszawa vs GEPARDY Żory

info: Gep.

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"