Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 30 listopada 2023 r.  Imieniny: Andrzeja, Konstantyna

FESTIWAL SARI - MUZYKA ŚWIATA, wygraj koszulkę!

08.09.2009

Weekend 11-13 września minie pod znakiem SARI. Weź udział w naszym konkursie i wygraj koszulkę z logo Festiwalu!

W tym roku, organizatorzy wpadli na oryginalny pomysł promocji Festiwalu - od piątku po ulicach miasta jeździ autobus wymalowany przez najlepszych żorskich grafficiarzy. Swoje imiona mogli na nim uwiecznić wszyscy, którzy ok. 15.00 zjawili się na Rynku.

 

 

 

 

...i myśmy tam byli, swój podpis złożyli:

 

Gospodarzem Festiwalu jest zespół CARRANTUOHILL. Przez wszystkie lata, na scenie pojawiały się zespoły, prezentujące muzykę nie tylko żeglarską, ale również latynoamerykańską, irlandzką, celtycką, rytmy flamenco, bluesa...
Z czasem, do programu Festiwalu wprowadzono wykonawców stanowiących czołówkę ogólnie pojętej sceny muzycznej. Na przestrzeni ostatnich lat, wystąpili m.in.: Stanisław SOJKA, Grzegorz TURNAU, Andrzej SIKOROWSKI, SKALDOWIE, RAZ DWA TRZY, MYSLOVITZ, T.LOVE, Ryszard RYNKOWSKI, DŻEM, Kasia KOWALSKA, KAYAH, Anna DĄBROWSKA, Krzysztof KRAWCZYK ... Dziś SARI to hasło wyraźnie kojarzone z MUZYKĄ ŚWIATA.

 

Program Festiwalu:

 

 

Dwa koncerty są płatne: piątkowa biesiada szantowa (cena biletu - 15 zł) i koncert kabaretowy (cena: 45 zł, balkon - 30 zł). Pozostałe koncerty - wstęp wolny!

 

Na uczestników Festiwalu czekają niespodzianki! W piątek, przygotowany specjalnie na tę okazję recital szantowy, zaśpiewa chór "Voce Segreto" pod kierunkiem Andrzeja Marcińca, który jest też członkiem zespołu "Ryczące Dwudziestki". Uwaga, uwaga - kto zjawi się na biesiadzie szantowej z gitarą w ręku, wchodzi na imprezę za free!

 

W nowej roli zobaczymy muzyków CARRANTUOHILL. Chłopaki z kabaretu ŁOWCY.B zaprosili ich do wspólnego udziału w kilku skeczach. W kogo się wcielą? Przekonamy się w trakcie niedzielnego wieczoru.

 

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Siedem osób otrzyma koszulkę. Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku po raz pierwszy zorganizowano Festiwal Sari? Odpowiedzi przesyłajcie do środy, 9 września, do godz. 15.00, na adres: portal@gazetazorska.pl. Zwycięzców ogłosimy pół godziny później. 

 

 

 

 

 

 



Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"