Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Dilerzy ujęci

14.04.2009

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego 10 kwietnia zatrzymali dwóch handlarzy narkotyków. W ich mieszkaniach znaleziono spore ilości nielegalnego towaru. Obaj zostali objęci środkiem zapobiegawczym w postaci dozoru policyjnego.
 

Handlarzy ujęto w wyniku działań operacyjnych. Pierwszym zatrzymanym jest 27-letni mieszkaniec os. Pawlikowskiego. W trakcie przeszukiwań, funkcjonariusze odnaleźli w jego lokalu 10 gram marihuany i 30 gram amfetaminy.
Drugi ujęty diler, 23-letni mężczyzna, mieszka na os. Sikorskiego. Okazało się, że posiada w domu 1 gram marihuany i 60 gram amfetaminy.
Prowadzone są czynności wyjaśniające, mające na celu ustalić, czy sprawcy czerpali korzyści z posiadania narkotyków i czy nabywcami środków odurzających były także osoby niepełnoletnie. W zależności od szczegółowych ustaleń, dilerom grozi kara pozbawienia wolności od trzech lat wzwyż. pcAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"