Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Czy wygrałeś bilet do cyrku?

26.10.2011
Czy wygrałeś bilet do cyrku?

Otrzymaliśmy mnóstwo maili z odpowiedziami na pytanie konkursowe dotyczące Cyrku Warszawa, który już jutro wystąpi w Żorach. Sprawdź, czy to właśnie Ty wygrałeś jedną z dziesięciu wejściówek!

Bilety, uprawniające do wejścia jednej osoby dorosłej i dwójki dzieci w wieku do lat 10, otrzymują:

REMIGIUSZ STACHURA

JACEK BUSZKA

SYLWIA PICHNAR

MARCIN MARYŃCZAK

JAKUB KOZŁOWSKI

AGATA BYSZEWSKA

BARBARA SOCHACKA

MAGDA MIRECKA

JACEK JANUS

MARTA CHMIELEWSKA

 

Gratulujemy! Po odbiór wejściówek zapraszamy do redakcji portalu zory24.pl - ul. Moniuszki 10 (Pasaż Pod Zegarem, II piętro), dziś do godz. 16.00 lub jutro w godz. 8.00-16.00. pc-s

 

Cyrk Warszawa pod dyrekcją Ireny Petkow, to cyrk z tradycjami - istnieje od 1946 roku. W tym sezonie prezentuje międzynarodowe widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgari, Rosji i Polski. W trakcie przedstawienia zobaczymy rewelacyjną żonglerkę ogniami w wykonaniu najmłodszego polskiego żonglera - Jakuba oraz popisy napowietrzne na szarfach, w których wystąpi absolwentka Moskiewskiej Szkoły Cyrkowej - Angelika. Mistrzowską jazdę na rowerach i monocyklach zaprezentuje polski duet Shadox, a ekwilibrystykę na drabinach - Arnold Nowelis. Gość Romeo z Bułgari udowodni, że na cienkiej linie zawieszonej kilka metrów nad areną można się czuć jak na ziemi, a nawet można po niej jeździć rowerem lub stać na drabinie. Atrakcją tegorocznego widowiska jest jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie pokaz tygryso-lwów (krzyżówka tygrysa i lwa), prowadzony przez Marię i Józefa Rajczakowskich. Przez wiele lat tygryso-lwy państwa Rajczakowskich były atrakcją najlepszych cyrków europejskich i festiwali cyrkowych. Teraz ten pokaz przyjaźni człowieka z dzikimi kotami możecie zobaczyć tylko pod namiotem Cyrku Warszawa. Do łez rozbawi wszystkich niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju clown Dimo z Bułgari. To wszystko, a nawet więcej - już wkrótce pod namiotem Cyrku Warszawa w naszym mieście. Więcej o programie i Cyrku Warszawa można przeczytać na stronie internetowej cyrku: http://cyrkwarszawa.bnx.pl/. Ze strony można również wydrukować zniżkę uprawniającą do zakupu w kasie cyrku biletu z rabatem 20 proc.


Cyrk Warszawa w Żorach: 27 października (czwartek) - godz. 17.00, ul. Okrężna (plac obok zajezdni autobusowej w rejonie os. Pawlikowskiego).

 

 

 

 

 


 


Komentarze:
~Ornitolog (2011-10-26 15:40:31)

Cyrk Dla Zwierząt to Ból,strach,zło !! Powinno się to skończyć !! Miasto Żory powinno zamknąć bramy przed cyrkami urządzającymi pokazy z udziałem zwierząt. !!

~aś (2011-10-27 08:34:45)

...CRUELTY FREE WORLD... Może złożymy jakieś pismo w UM?

~Ornitolog (2011-10-27 16:34:43)

Też tak myślę że szło by to zrobić.Jak by miasto nic nie reagowało na pisma sądzę że jakieś Petycje z podpisami by dały jeszcze lepsze rezultaty

~Jakuuub (2011-10-27 23:39:44)

Przez ostatnie dwa lata urządziłem ze znajomymi kilka protestów pod cyrkami w Żorach ... Ludzie jednak nadal myślą , że to świetna zabawa , a jak widzę miasto Żory b. promuje cyrki... Czy można coś z tym zrobić , jestem jeszcze niepełnoletni ;/ Kilka razy byłem w urzędzie ale nikt tam nic nie wie !!!! Portal Żory powinien się wstydzić promowania takiego okrucieństwa i płytkiej formy rozrywki jakimi są cyrki !!!


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"