Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

COME PLAY WITH ME part II

06.10.2009
COME PLAY WITH ME part II

Gościem specjalnym tej nocy będzie dj, producent i promotor w jednej osobie, założyciel agencji Sunset People, dj BARILLO z Krakowa.

BARILLO BIO - to Kraków stał się niewątpliwie inspiracją dla jego przyszłych muzycznych kompozycji i dokonań. Gdy słyszysz go mówiącego „ Mój wolny czas, to czas na muzykę” wszystko staje się jasne. Barillo to synonim prawdziwego talentu, indywidualności, odrębności i szczególnej zdolności widocznej na tle wyjątkowo stworzonych projektów!
Niezwykle aktywny promotor tanecznych brzmień klubowych. Profesjonalnym graniem zajmuje od 2004 roku. Można powiedzieć, że dosłownie bardzo szybko “wyszedł z Cienia”, w którym zaczynał swoją muzyczną przygodę jako dj, później manager artystyczny. Regularnie spędza wakacje na Ibizie. Kilka lat temu dzięki DJ Competition, udało mu się zaistnieć w takich klubach jak Eden, Bora Bora Beach, Ibiza Rocks czy Plastik.

Nowo urodzona gwiazda muzyki house zaczęła świecić mocniej na tle innych z lokalnej sceny muzyczno-klubowej. To był punkt zwrotny w karierze DJ-a Barillo. Szybki manewr który pozwolił mu wkroczyć na najlepsze deski klubowe w kraju i zagranicą. Energetyczne sety Barillo od kilku lat regularnie rozgrzewają dancefloory najlepszych klubów całego kraju, a jego olbrzymi talent niesie go po globie dając mu szanse grywać w miejscach takich jak Ibiza, Francja, Wielka Brytania, Kanada, Szwajcaria czy Czechy. Rozpalając serca i ciała miłośników muzyki klubowej, nie bez przyczyny witają go z wielkim entuzjazmem. Umiejętność łączenia i przenikanie stylów deep house, tech, progressive i techno, zadowoli każdego pasjonata elektronicznych brzmień. Wspólne sety z Mark Knight, Pete Gooding, Smoking Jo, Danny Graham, Paul Harris, Moonbootica, Jonathan Ulysses, Lottie, Stonebridge, Ozugar Can, King Roc, Tom Novy, Olav Basoski, Todadisco, Paul Jackson, czy SOS pozostawiły klubowiczów pod ogromnym wrażeniem jego umiejętności.

Wychodzi z założenia, że miarą sukcesu każdego przedsięwzięcia artystycznego są kreatywni i twórczy ludzie otwarci na podejmowanie ryzyka, które zawsze prowadzi nas do sukcesu. Jako właściciel agencji artystycznej “Sunset People” stworzył wiele niezapomnianych i ciekawych projektów oraz eventów. “Ibiza Most Wanted” to właśnie ten niepowtarzalny wieczór rodem z Balearów, gdzie poczęty cykl stał się regularnym przystankiem odwiedzanym przez najsławniejszych ze sceny muzycznej Ibizy, jak też sposobem lansowania młodych talentów z kraju jak i ze świata. Rok 2008 był przełomowy dla tego młodego artysty. Współpraca miedzy nim a jednym z najlepszych polskich producentów, Robertem M. Barillo zowocowała produkcją teldysku do singla „Can’t Slow Down”, który zachwycił krytyków jak i publiczność. Ci panowie obecnie prowadzą wytwórnie płytową “Loco Label” na której wydawnictwa z pogranicza house, techno czy progresive swiętują sukcesy sprzedaży w sklepach muzycznych na całym świecie.

 

Zagrają również moi serdeczni koledzy:

PESHO


PATRIC LERATLOONY W

 

SLY CLOWNoraz
HOLLY vocal[/color]

 

24 października, TAROT PUB, ŻORY - RYNEK 12

START 22:00

WJAZD 5 ZŁ

SERDECZNIE ZAPRASZAM info: Padio (kh)

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"