Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 27 stycznia 2023 r.  Imieniny: Anieli, Jerzego

Co można zmienić na wiosnę?

22.04.2011

Wiosna to świetna okazja na zmiany. Pamiętajmy przecież, że symbolem Świąt Wielkanocnych są kurczaczki i jajeczka, zwiastujące nowe życie. Witalne oczyszczenie i wiosenne przebudzenie zapewni Wam wizyta w SPA. Mamy dla Was trzy karnety!

Po długiej i mroźnej zimie, przyroda budzi się do życia. Przed świętami warto nie tylko umyć okna i posprzątać dom, ale i zrobić porządek z własnymi sprawami. Na początek coś na poprawę samopoczucia. Można wybrać się do fryzjera i przyciąć fantazyjnie włosy, pozwolić sobie na wizytę u kosmetyczki lub zawitać do salonu masażu, by odprężyć się po zimie. To dobry moment na odnowę biologiczną. Mamy dla Was trzy karnety ufundowane przez hotel Kameleon i Club Ambasadę, które można wykorzystać na wizytę w SPA (90 minut), solarium (8 minut), grę w bilard (60 minut) lub grę w kręgle (30 minut). Wystarczy, że w jednym zdaniu napiszecie, czym jest dla Was wiosna, jak smakuje, jak pachnie lub z czym Wam się kojarzy. Na maile pod adresem portal@gazetazorska.pl czekamy do wtorku, 26 kwietnia, do godz. 15.00. Prosimy podać imię i nazwisko.

Mamy coś dla ciała, zróbmy coś dla poprawy pogody ducha. Pobyt na świeżym powietrzu lub przejażdżka rowerowa po leśnych ścieżkach napełni nas optymizmem i dostarczy nowych sił witalnych. A może piknik? Pozimowe napięcie można zaś rozładować poprzez skoki na bungee, wspinaczkę po skałkach i paintball.
Sport to zdrowie i...sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, nazbieranych w trakcie zimowych, nudnych wieczorów uatrakcyjnianych jedzeniem smakołyków przed telewizorem. Trochę ruchu nie zaszkodzi. W naszym harmonogramie powinno znaleźć się miejsce na poranny jogging, basen lub aerobik. Niech motywacją do rozpoczęcia treningów będzie myśl, że za kilka miesięcy można będzie dumnie przechadzać się po plaży w stroju kąpielowym, bez przewiązanych przez pas chust i pareo ukrywających zbędny tłuszczyk. Spalanie kalorii nie musi być męczące. Wiosenne szaleństwo w dyskotekach połączy przyjemne z pożytecznym. pc-s
 

zdj. Adam Karaś

 

 

 

 


Komentarze:
~fan (2011-04-22 19:50:33)

Ale Jaja, jeszcze życzeń od platformy i czerwonych na Święta brakuje !

~hmmm (2011-04-23 09:35:15)

bo dlo nich ważniejsze jest klupanie sie jajuszkami i żarcie, żarcie, żarcie


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"