Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Zwyciężyli w kręglach

29.03.2010

Dziewięciu zawodników Sekcji Terenowej „Koniczynka” reprezentowało Żory na XI Regionalnym Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych w czwartek na kręgielni w Centrum Handlowym Plaza w Rudzie Śląskiej. Siedmiu z nich wróciło z medalem.

W Turnieju uczestniczyło 100 zawodników z 17 Sekcji Terenowych z województwa śląskiego. Złote medale do Żor przywieźli: Szymon Chochel, Patrycja Białas i Adam Majewski. Jerzy Wlazło i Kornel Izydorek wywalczyli srebrne medale, natomiast brązowe zdobył Rafał Wituła i Dawid Pater. Łukasz Olejniczak w swej kategorii zajął V miejsce, Dominik Rudzicki – VII. Opiekunami podczas wyjazdu i turnieju byli Mieczysław Jakubowski, Marian Olejniczak i Elżbieta Fabian. Wyjazd na Turniej był dofinansowany z budżetu miasta. Info: ST „Koniczynka” (pc)


Komentarze:
~patrycja białas (2010-03-30 15:16:05)

było superowo w rudzie ślaskiej

~patrycja białas (2010-03-30 15:17:35)

a gratulacje gdzie ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"