Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Żorzanie walczą o treningi z Ajaxem Amsterdam

16.04.2012
Żorzanie walczą o treningi z Ajaxem Amsterdam

Młodzi piłkarze z Żor pną się w górę dzięki Waszym głosom w walce o treningi pod okien trenerów legendarnego Ajaxu Amsterdam oraz sprzęt do podnoszenia swoich umiejętności stosowany przez najlepszych piłkarzy holenderskiej drużyny! Pomóż im wygrać i codziennie głosuj na młodzież z MKS Żory w plebiścycie „Szkółki Piłkarskie Nivea”.
 

Od momentu, gdy pierwszy raz napisaliśmy o udziale młodych żorzan w projekcie „Szkółki Piłkarskie Nivea” ruszyliście głosować. Żorska drużyna awansowała z 358 miejsca na 270. Lecz jeszcze dużo głosów brakuje do zwycięstwa. Nie czekajcie! Głosujcie codziennie! Wystarczy wejść na stronę www.szkolkinivea.pl i oddać głos na żorskich uczniów. Przed zagłosowaniem pierwszy raz trzeba wypełnić specjalny formularz, ale warto poświęcić trochę czasu, by młodzi, żorscy sportowcy mieli szansę na sprzęt i ćwiczenia w Akademii Ajaxu. UWAGA! Głosować można wielokrotnie - każdy może oddać jeden głos jednego dnia. W następny dzień znów można oddać głos na żorski klub! Pierwsza tura głosowania potrwa do 6 maja, lecz nie ma co zwlekać!

Młodzieżowy Klub Sportowy Żory wraz z SP-13 bierze udział w ogólnopolskim projekcie „Szkółki Piłkarskie Nivea”. Jego celem jest podnoszenie umiejętności piłkarskich najmłodszych, wyposażenie w odpowiednie zestawy do ćwiczeń oraz podnoszenie poziomu treningów i ćwiczeń. Program realizowany jest we współpracy z legendarnym, holenderskim klubem „Ajax Amsterdam” i jego szkółką piłkarską – Akademią Ajaxu. Zwycięskie drużyny z tego projektu otrzymają nie lada nagrody. Kluby będą wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu, a trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajaxu. Z kolei od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego legendarnej drużyny ze swoimi zawodnikami.
Wszystkich żorzan zachęcamy do głosowania na MKS Żory!  Redakcja portalu zory24.pl głosuje codziennie! Teraz kolej na Ciebie!Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"