Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 04 października 2023 r.  Imieniny: Franciszka, Rozalii

Żorska Orkiestra Rozrywkowa im. Lothara Dziwoki zagra koncert świąteczny

21.11.2022

Zgodnie z grudniową tradycją w Kinie „Na Starówce” odbędzie się wydarzenie, na które nasi mieszkańcy zawsze chętnie i licznie przybywają. Nie zabraknie wyjątkowych gości.

Koncert Świąteczny Żorskiej Orkiestry Rozrywkowej im. Lothara Dziwoki pod dyrekcją Dawida Dziwoki odbędzie się w piątek, 16 grudnia o godz. 19:00 w Kinie „Na Starówce”. Gościnnie wystąpią młodzi polscy wokaliści:

Katarzyna Dereń – jedna z najbardziej obiecujących i nietuzinkowych głosów polskiej estrady, genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, finalistka drugiej edycji The Voice of Poland.

Kamil Bijoś – absolwent wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Półfinalista 4 edycji "The Voice of Poland" oraz Finalista 6 edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wokalista zespołu Sound'n'Grace. Współpracuje z kilkoma studiami dubbingowymi w Polsce udzielając się w nich tak wokalnie jak i aktorsko.

Bilety w cenie 70 zł. normalny i 60 zł. ulgowy do nabycia w kasie kina i na www.ekobilet.pl.

Źródło: UM ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"