Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Żorska Amatorska Liga Orlika, sezon 2017/2018. Zgłoszenia: do 27 sierpnia

03.08.2017
Żorska Amatorska Liga Orlika, sezon 2017/2018. Zgłoszenia: do 27 sierpnia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach oraz amatorska drużyna BA-HA Provita Żory zapraszają wszystkie amatorskie zespoły i drużyny zakładowe do udziału w ŻALO w sezonie 2017-2018. Rozgryki ruszą z początkiem września tego roku.

Kolejki ligowe rozgrywane będą na wyznaczonym „orliku”, np. w czwartki lub piątki w godzinach wieczornych. Mecze będą trwać 2 x 25 minut. Drużyny będą występować w 6-cio osobowych składach (bramkarz + 5 graczy z pola). Kadra może liczyć maksymalnie 15 osób.

Do udziału w rozgrywkach nie dopuszcza się uczestnictwa osób poniżej 16 roku życia. Do rozgrywek zostaną dopuszczone jedynie zespoły nieposiadające w swoich składach zrzeszonych zawodników, czyli zrzeszonych w klubach piłkarskich bez względu na szczebel rozgrywek ligowych.

Organizatorzy zapewniają prowadzenie spotkań przez wykwalifikowanego sędziego, opiekę medyczną na każdym spotkaniu oraz nagrody rzeczowe ufundowane,m.in. przez Przewodniczącego Rady Miasta - Piotra Kosztyłę, który objął patronat nad rozgrywkami. 

Spotkanie organizacyjne kapitanów wszystkich zespołów odbędzie się 29 sierpnia, w hali sportowej MOSiR, o godzinie poinformujemy kapitanów w późniejszym terminie.

Zgłoszenia i pytania prosimy kierować pod adres: zalo@poczta.onet.pl lub numer telefonu 502 338 176.

Info. MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"