Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Zimowi zwycięzcy

22.02.2010
Zimowi zwycięzcy

Rozegrano kolejne turnieje w ramach Akcji Zima. W minionym tygodniu odbyły się zawody szachowe, strzeleckie, piłki nożnej i hokeja.

We wtorkowych Otwartych Zawodach Szachowych w Wisusie, wygrał Mateusz Gajek. II miejsce zajął Kasper Krasa, III – Bartłomiej Orzeł.

 

W czwartek odbyły się dwa turnieje. W Zawodach Strzeleckich wzięło udział 77 dzieci. W kategorii gimnazjów, I miejsce zdobył Paweł Rzymanek, II – Paweł Truszkowski. W kategorii ponadgimnazjalnej, przyznano tylko I miejsce. Puchar otrzymał Andrzej Pobidyński. Ze szkół podstawowych, najlepszy okazał się Michał Godlewski, II miejsce wywalczyła Oksana Popiela, III – Michał Truszkowski. W kategorii grup zorganizowanych, która podzielona była na dwie grupy, w pierwszej z nich I miejsce przyznano ex aequo Jackowi Wąsikowi i Joannie Korzeniewskiej. III miejsce należało do Maćka Szczepanika. W drugiej grupie, złoto wywalczył Sebastian Borkowski, srebro – Mateusz Długosz, brąz – Natalia Grochowalska.

 

Otwarty Turniej Piłki Nożnej zorganizowano w kategorii szkół podstawowych. Na najwyższym podium znalazła się drużyna Fc Łazanki - Michał Suślik, Mateusz Porwolik, Maciej Fornalski, Arkadiusz Budzyński i Kamil Panasiuk. II miejsce wywalczył KS SP-13, czyli Damian Koleczko, Krzysztof i Piotr Jakubowscy, Arkadiusz Gurba, Damian Szamański, Robert Predecki i Dawid Bucholc. III miejsce zdobyli: Aron Żyrek, Brajan Supruniuk, Mikołaj Baron, Krystian Pokładek i Adam Dyrda z Black Magic.

 

Otwarty Amatorski Turniej Hokeja, który miał miejsce w piątek, zakończył się zwycięstwem grupy Silesia Bulls, w składzie: Arkadiusz Wieczorek, Piotr Sznapka, Czesław Porwolik i Tomasz Matlanga. II miejsce zajęli „Zieloni” - Marian Olejniczak, Marek Bieniek, Ryszard Czerwiński i Arkadiusz Korpus. info: MOSiR (pc)

 

Oksana Popiela, Michał Godlewski i Michał Truszkowski - zwycięzcy Zawodów Strzeleckich w kategorii podstawówek

 

Mateusz Długosz, Sebastian Borkowski i Natalia Grochowalska - Zawody Strzeleckie, II grupa

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"