Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 05 marca 2024 r.  Imieniny: Fryderyka, Teofila

Zbliżamy się do kolejnej imprezy biegowej w Żorach

30.09.2021
Zbliżamy się do kolejnej imprezy biegowej w Żorach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach już po raz czternasty przystępuje do organizacji Żorskiego Biegu Ulicznego – największej i najważniejszej imprezy sportowej w naszym Mieście.

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa ponieważ zbiega się z 30-leciem Naszej działalności.

Przez ostatnich 13 lat pobiegło już z nami łącznie prawie 15 tysięcy osób. Pomimo nadal niestabilnej sytuacji wynikającej z trwającego w naszym kraju stanu epidemii, jesteśmy zdeterminowani zrealizować kolejną edycję biegu ale w nieco zmodyfikowanej wersji, z mniejszym limitem biegaczy, ograniczeniem sytuacji gromadzenia się uczestników w hali sportowej oraz z zachowaniem obostrzeń i zasad epidemiologicznych obowiązujących w dniu wydarzenia.

Zawodnicy jak zawsze rywalizować będą w “Biegu głównym na 10 km” posiadającym atest oraz „Biegu po zdrowie na dystansie 2,5 km”. Limit w każdym z biegów wynosi 500 osób. Zapisów można dokonać na portalu datasport.pl. Zawodnicy biegu głównego będą mogli rywalizować aż w 10 kategoriach wiekowych oraz kategorii generalnej kobiet i mężczyzn a na zwycięzców czekają wysokie nagrody finansowe. Dla wszystkich uczestników zarówno biegu głównego jak i biegu po zdrowie przygotowujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Żorskim Biegu Ulicznym!

Szczegóły na naszej stronie www.mosir.zory.pl

Info. MOSiR ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"