Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.  Imieniny: Aleksandra, Mirosława

Zawodnik MKS w reprezentacji Polski. Ty też możesz grać w żorskim klubie!

15.03.2018
Zawodnik MKS w reprezentacji Polski. Ty też możesz grać w żorskim klubie!

Jerzy Tomal - zawodnik drużyny MKS Żory r. 2003 występującej w Centralnej Lidze Juniorów U-15 oraz uczeń klasy 2b gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 13 im. Polskich Olimpijczyków, przebywał w dniach 19-23 lutego na zgrupowaniu Reprezentacji Polski U-15 trenera Marcina Dorny w Gutowie Małym.

Jest to kolejny sukces Jerzego po zdobyciu brązowego medalu Mistrzostw Polski wraz z Kadrą Śląska. Oprócz sukcesów sportowych, Jurek co roku osiąga średnią ocen powyżej 5 pokazując, że sport można spokojnie łączyć z nauką na wysokim poziomie.
Jest to kolejny wychowanek Pawła Rybicy powoływany do Kadry Polski, który ma propozycję z najlepszych Akademii w Polsce: Lecha Poznań i Legii Warszawa.
Klub MKS Żory prowadzi ciągły nabór dla wszystkich dzieci chcących uprawiać piłkę nożną, a w szczególności zaprasza na zajęcia chłopców z roczników 2008 i 2009, chcących uczęszczać od września 2018 r. do 4 klasy Szkoły Mistrzostwa Sportowego o profilu piłka nożna. info: MKS


Kontakt w sprawie naboru:
Paweł Rybica - tel.514 473 403
Damian Siedlok - tel. 505 260 843
 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"