Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Zawodnik Baseballowego Klubu Gepardy Żory w Japonii

16.08.2016

Jakub Wieliński, zawodnik Baseballowego Klubu Gepardy Żory, weźmie udział w 26. edycji World Children’s Baseball Fair (WCBF). Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 17-25 sierpnia 2016 r. w Toyama (Japonia).


Po raz pierwszy w historii udział weźmie dziewczynka z Polski – Kornelia Szwajkowka z drużyny UKS Comets Mazowsze. Pozostałe dzieci zakwalifikowane do udziału w WCBF 2016: Bartosz Uśniacki - Barons Wrocław, Konrad Niekłań - KS Silesia Rybnik , Jan Rudzki - BUKS "Kruki" Augustów. Koordynatorem Polskiej Ekipy jest Rotter Julian, były zawodnik Klubu Gepardy Żory, który kilka lat temu uczestniczył w tym programie. Jego determinacja pozwoliła po kilku latach ponownie wrócić Polsce do tego programu.
Będzie to już 26 edycja World Children’s Baseball Fair (http://www.wcbf.or.jp/) – wydarzenia dla dzieci w wieku 10-11 lat organizowanego od 1990 r. z inicjatywy Sadaharu Oh i Henry Louis "Hank" Aarona – rekordzistów wszech czasów w ilości wybitych Home Run’ów.
Każde dziecko otrzymuje sprzęt baseballowy i następnie podnosi swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów. Ponadto ma szansę poznać kolegów i koleżanki z całego świata!
Kubie życzymy wspaniałych wrażeń !!!

info. Gepardy ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"