Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Zapraszamy sensei i senpai oraz sympatyków karate. Wstęp wolny

24.06.2015
Zapraszamy sensei i senpai oraz sympatyków karate. Wstęp wolny

W sobotę 27 czerwca w godz. od  16:00 do 18:00 w hali MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej 10 odbędzie się „II Seminarium Kumite”, które poprowadzi sensei Janusz Piórkowski (4dan).

Celem seminarium jest integracja klubów KYOKUSHIN. Planowane są praktyczne kombinacje na tarczach i w parach. Dla dzieci przewidziane są  gry,  zabawy, lekki kontakt oraz pojedynki na pałki piankowe.
Serdecznie zapraszamy sensei i senpai oraz sympatyków karate. Wstęp wolny, hala otwarta będzie od godz. 15:00.

Sensei Janusz Piórkowski, swą zawodniczą karierę rozpoczynał właśnie w Żorach. Jako zawodnik żorskiego klubu karate Shogun zdobył w roku 1994 tytuł wicemistrza Śląska na zawodach, które odbyły się wtedy w naszym mieście. Patronat nad tym wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Żory Waldemar Socha oraz senator RP Adam Zdziebło.

Na zakończenie seminarium ok. 18:00 sensei Janusz dla uczczenia swojego jubileuszu 30-lecia z kyokushin podejmie się wyzwania 30 kumite, do wzięcia udziału w którym zapraszamy sensei i zawodników od 4kyu.

Info. ShogunAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"