Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

Zapraszamy do udziału w Biegu Pawłowickim. Spotkajmy się na wspólnych treningach i na starcie 30 sierpnia

03.08.2015
Zapraszamy do udziału w Biegu Pawłowickim. Spotkajmy się na wspólnych treningach i na starcie 30 sierpnia

Bieganie to obecnie najbardziej dynamicznie rozwijający się sport w naszym kraju. Biegać może każdy - dzieci, młodzież, ludzie zaawansowani wiekowo i niepełnosprawni! Gmina Pawłowice również chce wpisać się w ten trend dlatego w ostatni weekend wakacji – 30 sierpnia 2015 r., o godz. 12:00 organizujemy Bieg Pawłowicki. Zapraszamy wszystkich także na wspólne treningi przed biegiem pod okiem instruktorki, szczegóły:

W trakcie biegu zawodnicy będą mieli do przebiegnięcia dystans 5 km ulicami Pawłowic, w trzech kategoriach wiekowych dla kobiet i mężczyzn (16 - 30 lat, 31 - 45 lat, 46 i powyżej). Dzieci i młodzież będą rywalizowały w parku im. ks. prof. S. Pisarka w Pawłowicach, natomiast samorządowcy i przedsiębiorcy spróbują swoich sił w sztafecie na dystansie 4 x 350 m. Przewidujemy także wiele atrakcji dla całych rodzin oraz nagrody dla sportowców, ufundowane przez sponsorów. Wszystkie szczegóły oraz możliwość rejestracji on – line znajdują się na stronie www.bieg.pawlowice.pl

Już dzisiaj zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu!

Telewizja TVT Rybnik wyemitowała spot reklamowy, w którym Ewa Kucharska trzykrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Maratonie zaprasza do udziału w biegu pawłowickim:

Razem przygotujemy się do startu!

Chciałbyś wziąć udział w Biegu Pawłowickim, ale boisz się, czy podołasz? Zacznij przygotowania już teraz. To ostatni dzwonek!

Wszystkich chętnych - zarówno już zgłoszonych jak i tych, którzy dopiero rozważają udział  w Biegu Pawłowickim, zapraszamy do wspólnych treningów pod okiem instruktorki.

W sobotę 1 sierpnia 2015 r. odbył się pierwszy trening wzmacniający kondycję  przed biegiem  pawłowickim. Ćwiczenia  odbywały się pod okiem instruktorki Marty Graczyk właścicielki Studio Fitnessu „Power & Passion”. Kolejny już w najbliższą sobotę 8 sierpnia o godzinie 9.00. Zbiórka przy Gminnym Ośrodku Sportu w Pawłowicach - ul. Szkolna 1. Kolejne treningi odbędą się 15 i 22 sierpnia. 

info. UGP


Zdjęcia z pierwszego treningu, który odbył się 1 sierpnia z instruktorką Martą Graczyk:

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"