Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 16 sierpnia 2022 r.  Imieniny: Rocha, Stefana

Za wjazd na przejazd kolejowy otrzymała srogą karę

08.07.2022
Za wjazd na przejazd kolejowy otrzymała srogą karę

Policjanci w trakcie patrolu zauważyli samochód osobowy, którego kierowca pomimo nadawania sygnału zakazującego wjazd za sygnalizator postanowił przejechać przez przejazd kolejowy. Wjeżdżanie w takim momencie na przejazd to nie tylko łamanie przepisów, ale także nieodpowiedzialność, która może zakończyć się tragedią. Za łamanie przepisów kierujący został ukarany mandatem karnym w wysokości ponad 2 tys. zł.

We wtorek w godzinach przed godziną 16:00 na ul. Dworcowej policjanci ruchu drogowego zauważyli pojazd, którego kierująca nie zastosowała się do sygnalizatora nadającego czerwone światło przed przejazdem kolejowym. To rezultat nowego i srogiego taryfikatora.

Kierująca volkswagenem 21-letnia żorzanka ukarana została wysokim mandatem karnym w wysokości 2000 zł i 6 punktów karnych za naruszenie zakazu wjazdu na przejazd kolejowy przy nadawanym sygnale czerwonym oraz 50 złotowym mandatem za brak gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2022 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"