Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

XVI Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu w parku wodnym Aquarion

02.03.2015
XVI Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu w parku wodnym Aquarion

W dniach 26 i 27 lutego odbyły się „XVI Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu” organizowane wspólnie przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz ze Szkolnym Związkiem Sportowym i pływackim klubem UKS SALMO Żory. Podczas dwudniowej imprezy w kilkunastu konkurencjach wystartowało około 450 uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Zwycięzcy konkurencji indywidualnych otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a także wywalczyli „przepustkę” do udziału w zawodach rejonowych. Szkoły, które wygrały klasyfikację generalną otrzymały od organizatorów puchary. Organizatorzy składają podziękowania ratownikom WOPR, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników.

Wyniki:

SZKOŁY PODSTAWOWE – 26 luty 2015

25m stylem dowolnym chłopców – rocznik 2008
I miejsce – Igor Pergół – SP 16 – 25,50
II miejsce – Kacper Zieliński – SP 7 – 36,82
III miejsce – Cezary Pustelnik – SP 3 – 37,48

25m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2008
I miejsce – Wiktoria Pokrywińska – SP 8 – 32,35
II miejsce – Amelia Klepek – SP 7 – 35,44
III miejsce – Miła Rożek – SP 3 – 45,41

25m stylem dowolnym chłopców – rocznik 2007
I miejsce – Igor Omelanowicz – NSMS – 21,81
II miejsce – Oktawian Faba – SP 13 – 27,28
III miejsce – Karol Ryszkiel – SP 3 – 27,55

25m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2007
I miejsce – Emilia Źrółka – SP 13 – 25,19
II miejsce – Jamina Winiarska – SP 17 – 25,47
III miejsce – Nikola Ostrowska – SP 17 – 27,07

25m stylem dowolnym chłopców – rocznik 2006
I miejsce – Szymon Danielczyk – SP 8 – 19,87
II miejsce – Patryk Rusin – SP 5 – 20,94
III miejsce – Kacper Wójtowicz – SP 3 – 21,03

25m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2006
I miejsce – Oliwia Tomala – SP 6 – 21,06
II miejsce – Eliza Woryna – SP 8 – 21,37
III miejsce – Julia Sojka – SP 1 – 21,56

50m stylem dowolnym chłopców – rocznik 2005
I miejsce – Jakub Surma – SP 13 – 41,53
II miejsce – Maciej Błaszkiewicz – SP 17 – 45,78
III miejsce – Patryk Guziuk – SP 1 – 47,00

50m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2005
I miejsce – Amelia Witkiewicz – SP 17 – 40,00
II miejsce – Daria Kowalczyk – SP 5 – 41,59
III miejsce – Aleksandra Duda – SP 15 – 41,81

50m stylem grzbietowym chłopców – rocznik 2005
I miejsce – Szymon Faraon – SP 13 – 49,64
II miejsce – Mateusz Lużyna – SP 17 – 54,82
III miejsce – Filip Wawrysiewicz – SP 15 – 55,56

50m stylem grzbietowym dziewcząt – rocznik 2005
I miejsce – Emilia Ryszkiel – SP 3 – 59,93
II miejsce – Anna Leśny – SP 16 – 1:02,35
III miejsce – Anna Kempińska – SP 11 – 1:03,19

50m stylem klasycznym chłopców – rocznik 2005
I miejsce – Wiktor Żak – SP 15 – 48,37
II miejsce – Kacper Kapusta – SP 8 – 1:00,47
III miejsce – Rafał Kościelski – SP 11 – 1:01,00

50m stylem klasycznym dziewcząt – rocznik 2005
I miejsce – Wiktoria Trzeciak – SP 17 – 52,63
II miejsce – Amelia Franczyk – SP 15 – 1:00,33
III miejsce – Karolina Nogły – SP 15 – 1:03,97

50m stylem dowolnym chłopców – rocznik 2004
I miejsce – Jakub Hajduk – SP 17 – 38,90
II miejsce – Jakub Oleksy – SP 17 – 43,75
III miejsce – Oktawian Radziszewski – SP 15 – 45,25

50m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2004
I miejsce – Weronika Fira – SP 17 – 34,27
II miejsce – Zuzanna Grzymała – SP 17 – 37,09
III miejsce – Milena Pająk – SP 3 – 38,75

50m stylem grzbietowym chłopców – rocznik 2004
I miejsce – Bartłomiej Paleczny – SP 17 – 45,26
II miejsce – Dawid Rogus – SP 17 – 47,56
III miejsce – Kasper Bugla – SP 13 – 51,34

50m stylem grzbietowym dziewcząt – rocznik 2004
I miejsce – Nadia Lala – SP 17 – 39,36
II miejsce – Julia Olma – SP 17 – 39,71
III miejsce – Martyna Krakowczyk – SP 1 – 53,19

50m stylem klasycznym chłopców – rocznik 2004
I miejsce – Jakub Śliwka – SP 17 – 43,63
II miejsce – Davide Rzeszowski – SP 17 – 53,84
III miejsce – Mieszko Chmielewski – SP 13 – 56,00

50m stylem klasycznym dziewcząt – rocznik 2004
I miejsce – Patrycja Lala – SP 17 – 47,84
II miejsce – Lena Kaczan – SP 17 – 52,34
III miejsce – Hanna Szmit – SP 11 – 57,63

Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym chłopców rocznik 2005-2004
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 17 – 2:50,37
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8 – 3:21,45
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15 – 3:25,17

Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym dziewcząt rocznik 2005-2004
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 17 – 2:42,57
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – 3:23,25
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8 – 3:25,47

50m stylem dowolnym chłopców – rocznik 2003
I miejsce – Paweł Michalik – SP 17 – 33,81
II miejsce – Jakub Szarek – SP 13 – 34,15
III miejsce – Mateusz Salik – SP 1 – 34,84

50m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2003
I miejsce – Kinga Szymańska – SP 17 – 33,61
II miejsce – Aleksandra Ślusarczyk – SP 15 – 36,43
III miejsce – Zuzanna Wyppich – SP 3 – 38,15

50m stylem grzbietowym chłopców – rocznik 2003
I miejsce – Paweł Sojka – SP 1 – 38,47
II miejsce – Karol Sobik – SP 11 – 42,75
III miejsce – Bartosz Gralak – SP 17 – 48,56

50m stylem grzbietowym dziewcząt – rocznik 2003
I miejsce – Wiktoria Woźniak – SP 17 – 44,56
II miejsce – Dominika Cimała – SP 7 – 45,66
III miejsce – Marta Marek – SP 17 – 48,65

50m stylem klasycznym chłopców – rocznik 2003
I miejsce – Maciej Masny – SP 7 – 43,14
II miejsce – Patryk Curyło – SP 5 – 43,84
III miejsce – Adam Holecki – SP 7 – 51,78

50m stylem klasycznym dziewcząt – rocznik 2003
I miejsce – Nadia Wawrzyńczyk – SP 17 – 45,78
II miejsce – Kaja Szafska – SP 6 – 50,20
III miejsce – Emilia Briss – SP 5 – 57,85

50m stylem motylkowym chłopców – rocznik 2003
I miejsce – Kacper Krówka – SP 17 – 51,00
II miejsce – Mateusz Ledwoch – SP 17 – 1:01,56

50m stylem motylkowym dziewcząt – rocznik 2003
I miejsce – Alicja Goebel – SP 17 – 47,06
II miejsce – Jagoda Grela – SP 17 – 59,23

50m stylem dowolnym chłopców – rocznik 2002
I miejsce – Piotr Zdziebło – SP 3 – 30,07
II miejsce – Marek Komorowski – SP 5 – 36,47
III miejsce – Szymon Wojciechowski – SP 13 – 37,74

50m stylem dowolnym dziewcząt – rocznik 2002
I miejsce – Natalia Piksa – SP 13 – 41,56
II miejsce – Martyna Mach – SP 3 – 42,22
III miejsce – Emilia Wiechnik – SP 17 – 44,56

50m stylem grzbietowym chłopców – rocznik 2002
I miejsce – Mariusz Połyński – SP 13 – 39,82
II miejsce – Denis Puchcij – SP 8 – 47,25
III miejsce – Bartosz Kotulak – SP 17 – 52,65

50m stylem grzbietowym dziewcząt – rocznik 2002
I miejsce – Emilia Świątoniowska – SP 17 – 43,63
II miejsce – Jadwiga Decner – SP 17 – 48,91
III miejsce – Wiktoria Odyjas – SP 3 – 49,97

50m stylem klasycznym chłopców – rocznik 2002
I miejsce – Jakub Masłowski – SP 17 – 52,97
II miejsce – Jakub Sosna – SP 13 – 57,40
III miejsce – Jakub Sobala – SP 3 – 58,72

50m stylem klasycznym dziewcząt – rocznik 2002
I miejsce – Iga Barska – SP 13 – 47,41
II miejsce – Natalia Wyrzykowska – SP 17 – 48,87
III miejsce – Klaudia Kamińska – SP 17 – 50,41

50m stylem motylkowym dziewcząt – rocznik 2002
I miejsce – Gabriela Urbańczyk – SP 17 – 45,87
II miejsce – Wiktoria Demska – SP 17 – 57,84

Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym chłopców rocznik 2003-2002
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 13 – 2:40,22
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 17 – 2:48,22
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – 2:59,69

Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym dziewcząt rocznik 2003-2002
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 17 – 2:33,12
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – 2:58,03
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 13 – 3:26,13

Klasyfikacja drużynowa chłopców szkół podstawowych
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 17 – 462 pkt
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 13 – 436 pkt
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – 311 pkt
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8 – 283 pkt
V miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15 – 207 pkt
VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11 – 155 pkt
VII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16 – 138 pkt
VIII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 7 – 128 pkt
IX miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 – 101 pkt
X miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 9 – 100 pkt
XI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 – 67 pkt
XII miejsce – Niepubliczna SMS – 25 pkt
XIII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 – 22 pkt

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt szkół podstawowych
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 17 – 637 pkt
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – 361 pkt
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 13 – 315 pkt
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8 – 197 pkt
V miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11 – 160 pkt
VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 9 – 123 pkt
VII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 – 122 pkt
VIII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 – 119 pkt
– Szkoła Podstawowa Nr 15 – 119 pkt
X miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 7 – 99 pkt
XI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 – 72 pkt
XII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16 – 68 pkt
XIII miejsce – Niepubliczna SMS – 6 pkt

Klasyfikacja generalna szkół podstawowych
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 17 – 1099 pkt
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 13 – 751 pkt
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 3 – 672 pkt
IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 8 – 480 pkt
V miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 15 – 326 pkt
VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 11 – 315 pkt
VII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 7 – 227 pkt
VIII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 9 – 223 pkt
IX miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 – 220 pkt
X miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 16 – 206 pkt
XI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 5 – 189 pkt
XII miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 6 – 94 pkt
XIII miejsce – Niepubliczna SMS – 31 pkt

GIMAZJA  27 luty 2015

50m stylem dowolnym chłopców
I miejsce – Marceli Górczyński – G 4 – 28,72
II miejsce – Piotr Mordak – G 1 – 32,63
III miejsce – Filip Pichnar – G 4 – 33,05

50m stylem dowolnym dziewcząt
I miejsce – Marta Goryl – G 4 – 35,45
II miejsce – Klaudia Faba – G 4 – 36,07
III miejsce – Julia Nasiadka – G 1 – 36,11

50m stylem grzbietowym chłopców
I miejsce – Krzysztof Adamczyk – G 4 – 34,04
II miejsce – Karol Małysz – G 1 – 37,37
III miejsce – Oskar Muras – G 2 – 45,53

50m stylem grzbietowym dziewcząt
I miejsce – Natalia Tomasiuk – G 4 – 40,97
II miejsce – Karolina Ziaja – G 1 – 42,65
III miejsce – Marta Łyp – G 1 – 51,87

50m stylem klasycznym chłopców
I miejsce – Jacek Szotowicz – G 4 – 44,00
II miejsce – Marcin Wiśniarz – G 1 – 44,40
III miejsce – Bartosz Kowalski – G 2 – 48,71

50m stylem klasycznym dziewcząt
I miejsce – Agata Trojnar – G 1 – 47,19
II miejsce – Aleksandra Wojtowicz – G 4 – 50,47
III miejsce – Alicja Walczyk – G 3 – 53,16

50m stylem motylkowym chłopców
I miejsce – Marek Guła – G 4 – 31,50
II miejsce – Korneliusz Zapert – G 6 – 33,00
III miejsce – Filip Mędrala – G 1 – 39,09

50m stylem motylkowym dziewcząt
I miejsce – Alicja Haj – G 4 – 35,91
II miejsce – Anna Zaręba – G 1 – 36,41
III miejsce – Julia Dworok – G 6 – 37,03

100m stylem dowolnym chłopców
I miejsce – Natan Piotrowski – G 4 – 1:03,88
II miejsce – Sebastian Baciński – G 1 – 1:05,47
III miejsce – Filip Tlatlik – G 1 – 1:19,25

100m stylem dowolnym dziewcząt
I miejsce – Sylwia Pichnar – G 4 – 1:14,72
II miejsce – Wiktoria Suda – G 6 – 1:33,31
III miejsce – Wiktoria Chachura – G 2 – 1:56,62

100m stylem grzbietowym chłopców
I miejsce – Kacper Cielecki – G 4 – 1:14,47
II miejsce – Mateusz Ziebura – G 2 – 1:51,82

100m stylem grzbietowym dziewcząt
I miejsce – Agnieszka Tomasiak – G 4 – 1:14,41
II miejsce – Karolina Kopiec – G 2 – 2:21,78

100m stylem klasycznym chłopców
I miejsce – Marcel Sadło – G 4 – 1:17,43
II miejsce – Daniel Żurek – G 2 – 1:49,40
III miejsce – Mateusz Antoń – G 1 – 1:57,09

100m stylem klasycznym dziewcząt
I miejsce – Klaudia Stefaniak – G 4 – 1:39,88
II miejsce – Martyna Kaźmierczak – G 2 – 1:50,03

100m stylem motylkowym chłopców
I miejsce – Olaf Pajączkowski – G 4 – 1:16,00
II miejsce – Przemysław Sługa – G 6 – 1:41,31

100m stylem motylkowym dziewcząt
I miejsce – Monika Wagner – G 4 – 1:13,00
II miejsce – Magdalena Nowak – G 6 – 1:50,25

Sztafeta 8 x 50m st. dowolnym chłopców
I miejsce – Gimnazjum Nr 4 – 4:00,03
II miejsce – Gimnazjum Nr 1 – 4:45,40
III miejsce – Gimnazjum Nr 6 – 5:19,22

Sztafeta 8 x 50m st. dowolnym dziewcząt
I miejsce – Gimnazjum Nr 4 – 4:35,75
II miejsce – Gimnazjum Nr 1 – 5:39,82
III miejsce – Gimnazjum Nr 6 – 6:21,57

Klasyfikacja generalna szkół gimnazjalnych:
I miejsce – Gimnazjum Nr 4 – 482 pkt
II miejsce – Gimnazjum Nr 1 – 328 pkt
III miejsce – Gimnazjum Nr 6 – 311 pkt
IV miejsce – Gimnazjum Nr 2 – 224 pkt
V miejsce – Gimnazjum Nr 3 – 29 pkt
VI miejsce – Gimnazjum Nr 5 – 15 pkt
VII miejsce – Gimnazjum Nr 8 – 9 pkt

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE  27 luty 2015

50m stylem dowolnym chłopców
I miejsce – Grzegorz Tide – I LO – 28,75
II miejsce – Sebastian Szylder – ZSBI – 28:95
III miejsce – Kamil Noworyta – III LO – 29,25

50m stylem dowolnym dziewcząt
I miejsce – Anna Stefaniak – I LO – 30,84
II miejsce – Alicja Rogala – III LO – 36,75
III miejsce – Natalia Wańczura – I LO – 40,66

50m stylem grzbietowym chłopców
I miejsce – Jacek Marcisz – I LO – 37,25
II miejsce – Paweł Ikoniak – III LO – 37,30
III miejsce – Paweł Orszulik – I LO – 41,59

50m stylem grzbietowym dziewcząt
I miejsce – Monika Kwiatkowska – I LO – 40,59
II miejsce – Oliwia Dziki – III LO – 45,15
III miejsce – Karolina Jaworska – ZS Nr 2 – 45,63

50m stylem klasycznym chłopców
I miejsce – Mateusz Gwóźdź – I LO – 34,71
II miejsce – Krzysztof Michulec – ZSBI – 36,82
III miejsce – Paweł Heesch – I LO – 40,94

50m stylem klasycznym dziewcząt
I miejsce – Klaudia Woryna – I LO – 43,40
II miejsce – Patrycja Smolik – ZSBI – 48,81
III miejsce – Marta Walczyk – III LO – 50,94

50m stylem motylkowym chłopców
I miejsce – Remigiusz Kolawa – ZSBI – 27,62
II miejsce – Damian Gałach – ZSBI – 31,93
III miejsce – Krzysztof Tide – I LO – 32,01

50m stylem motylkowym dziewcząt
I miejsce – Hanna Stencel – I LO – 39,12
II miejsce – Natalia Kilińska – I LO – 43,19
III miejsce – Daniela Kalita – III LO – 55,34

Sztafeta 4 x 50m st. zmiennym chłopców
I miejsce – ZSBI – 2:08,78
II miejsce – I LO – 2:09,21
III miejsce – III LO – 2:32,66

Sztafeta 4 x 50m st. zmiennym dziewcząt
I miejsce – I LO – 2:32,55
II miejsce – III LO – 3:14,88
III miejsce – ZS Nr 2 – 3:32,29

Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym chłopców
I miejsce – ZSBI – 1:52,45
II miejsce – I LO – 1:55,67
III miejsce – III LO – 2:13,09

Sztafeta 4 x 50m st. dowolnym dziewcząt
I miejsce – I LO – 2:26,62
II miejsce – III LO – 2:51,90
III miejsce – ZS Nr 2 – 3:01,98

Klasyfikacja generalna szkół ponadgimnazjalnych
I miejsce – I LO – 407 pkt
II miejsce – III LO – 272 pkt
III miejsce – ZSBI – 220 pkt
IV miejsce – ZS Nr 2 – 174 pkt

info. MOSiR

XVI Międzyszkolne Mistrzostwa Żor w Pływaniu w parku wodnym Aquarion








Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"