Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Wystartuj w Żorskim Biegu Ulicznym

14.09.2023
Wystartuj w Żorskim Biegu Ulicznym

Rozpoczęły się zapisy biegaczy na 16. edycję „Żorskiego Biegu Ulicznego”! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 15 października tego roku. Podobnie jak dotychczas, zawodnicy będą mieli okazję zmierzyć się w „Biegu głównym na 10 km”, który posiada atest i przyciąga doświadczonych biegaczy. Dla osób preferujących bardziej rekreacyjne podejście do sportu, przygotowaliśmy również „Bieg po zdrowie na dystansie 2,5 km”.

 

W każdym z biegów jest ograniczona liczba uczestników -  600 osób na 10 km oraz 750 osób na 2,5 km. Z tego względu zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, gdyż decyduje ona o kolejności uczestnictwa, a ograniczone miejsca mogą szybko zostać zajęte. Dlatego nie zwlekajcie z podjęciem decyzji o udziale – zarejestrujcie się już dziś. Zapisać się na bieg główny można na tej stronie, a pod tym odnośnikiem na bieg po zdrowie.

Wszystkich uczestników biegów czekają atrakcyjne pakiety startowe oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie z cennymi nagrodami. Uczestnicy „Biegu głównego” będą mieli okazję rywalizować w aż 13 kategoriach wiekowych, a także w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn.

Ponadto, miłą niespodzianką dla wszystkich uczestników będzie tegoroczny projekt medalu, który zostanie wręczony każdej osobie na mecie. To nie tylko dowód ukończenia trasy, ale także piękna pamiątka z tego niezapomnianego wydarzenia.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Żory Waldemar Socha oraz Przewodniczący Rady Miasta Piotr Kosztyła.

red/źródło: MOSiR ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"