Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 22 września 2023 r.  Imieniny: Maurycego, Tomasza

Wyjątkowi siłacze

23.04.2009

18 kwietnia był dla uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żorach dniem świętowania. Podopieczni, Marcin Jas i Darek Hak, wzięli udział w Mistrzostwach Europy o Puchar Słowacji w podnoszeniu ciężarów, które odbyły się w Jaslovkich Buhonicach w Słowacji.

Marcin zdobył tam I miejsce i tytuł mistrza Europy w kategorii do 110 kg w wyciskaniu sztangi leżąc, Darek II miejsce i wicemistrzostwo Europy w kategorii do 67,5 kg. Wartym wspomnienia jest fakt, iż nasi uczestnicy byli jedynymi niepełnosprawnymi zawodnikami.

Panowie uzyskali tak wspaniałe rezultaty nie tylko dzięki pasji, lecz przede wszystkim wytrwałym i sumiennym treningom pod okiem rehabilitanta, pracownika WTZ a jednocześnie trenera, Piotra Wierzbickiego. Ćwiczenia odbywały się w klubie “TYTAN”, dlatego podziękowania za udostępnienie obiektu należą się właścicielowi, Marianowi Ciemiędze. Wszyscy jesteśmy dumni z naszych kolegów jednocześnie życząc im dalszych sukcesów. Info: WTZ (pc)


Komentarze:
~Tata (2009-04-25 16:05:40)

Marcin moc gratulacji i uscisków...na tego mistrza Europy....no i dla Darka tez.


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"