Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Wygrali wszystko. Octagon niezwyciężony

27.01.2014
Wygrali wszystko. Octagon niezwyciężony

W minioną sobotę w Krakowie miała miejsce kolejna edycja ligi K1 Battle of Warriors. Z najlepszej strony, po raz kolejny zaprezentowali się trzej zawodnicy żorskiego Octagonu, wygrywając wszystkie walki na punkty.

W minioną sobotę w Krakowie miała miejsce kolejna edycja ligi K1 Battle of Warriors. Pierwsze w tym roku walki rozpoczęły cykl zawodów, kończących się galą najlepszych zawodników wszystkich tegorocznych edycji ligi. 

Z jak najlepszej strony, po raz kolejny w Krakowie zaprezentowali się trzej zawodnicy żorskiego Octagonu, wygrywając wszystkie walki na punkty.

Rewelacyjna postawa całego Teamu została doceniona przez sędziów, którzy przyznali puchar dla drugiej najlepszej drużyny pierwszej edycji w 2014 roku ligi K1 Battle of Warriors.

Serdeczne gratulacje dla zawodników za kolejne wygrane walki: Patryka Dudkiewicza (63,5 kg junior), Michała Domina (60 kg senior) i Sebastiana Gorzko (71 kg senior).

Info: Oct.

Zobacz galerię zdjęćAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"