Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 26 lutego 2024 r.  Imieniny: Aleksandra, Mirosława

Wiosenny konkurs salonu SARI

06.04.2012
Wiosenny konkurs salonu SARI

Salon Piękności SARI przygotował na wiosnę kolejny konkurs dla żorzanek. By mieć szansę wylosowania atrakcyjnej nagrody wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe.

Na wiosnę dobrze się jest przygotować i lśnić swym pięknym blaskiem. Salon Piekności SARI przygotował więc dla swoich klientek i czytelniczek naszego portalu atrakcyjny konkurs. Do wygrania atrakcyjna nagroda: Wiosenne oczyszczanie twarzy z maseczką łagodzącą! By mieć szansę na jej wygranie wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie i mieć szczęście w losowaniu:

Ile kosztuje w tym sezonie doradztwo w zakresie fryzur ślubnych i komunijnych w Salonie Piękności SARI?

Odpowiedzi nadsyłajcie na adres mailowy: portal@gazetazorska.pl, a w temacie wpiszcie hasło "Konkurs SARI". Na Wasze maile czekamy do środy 11 marca do północy. W czwartek, 12 marca wylosujemy szczęśliwego zwycięzcę. Jeszcze mała podpowiedź: prawidłową odpowiedź na konkursowe pytanie znajdziecie na stronie internetowej salonu SARI www.salonsari.pl w dziale "Promocje".

Powodzenia!
 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"