Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Wigilijny turniej w tenisie stołowym

17.12.2012
Wigilijny turniej w tenisie stołowym

W dniach 28-29 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaplanował kolejną – XIV edycję „Wigilijnego Turnieju Dzieci w Tenisie Stołowym”.

Impreza, ciesząca się dużym powodzeniem wśród sympatyków tenisa stołowego na stałe wpisała się do kalendarza imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.

Turniej organizowany jest w okresie świątecznym, aby zachęcić jak największą ilość dzieci i młodzież do aktywnego, sportowego spędzenia wolnego czasu.

Impreza adresowana jest do uczniów ze szkół podstawowych oraz gimnazjów, zarówno amatorów jak i zrzeszonych w różnych klubach. Łącznie przewidzianych jest 12 kategorii. Każde dziecko uczestniczące w turnieju otrzyma od organizatora wodę, słodki upominek oraz ciepły posiłek. Ośmiu najlepszych zawodników w każdej kategorii nagrodzonych zostanie pamiątkowym dyplomem, medalem oraz upominkiem rzeczowym. Zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymają ufundowane dodatkowo przez sponsorów puchary a także nagrody rzeczowe.

Co roku ta dwudniowa impreza przyciąga około kilkaset osób z całego naszego województwa. W tym roku także nie może zabraknąć sympatyków tego sportu, dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału.

Zapisów można dokonać do 21 grudnia 2012, do godz. 10.00 na stronie www.mosir.zory.pl, gdzie znajdą Państwo szczegóły imprezy.

Honorowy Patronat nad XIV Wigilijnym Turniejem Tenisa Stołowego obejmują; Marszałek Województwa Śląskiego Adam Matusiewicz, Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszczyk, Prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego Wojciech Waldowski oraz Prezydenci i Burmistrzowie Miast; Żor, Rybnika, Jastrzębia Zdroju, Wodzisławia Śląskiego, Mikołowa, Pszczyny, Czerwionki – Leszczyn i Orzesza.

Patronat medialny nad impreza objęła TVP 3 Katowice, Radio 90 oraz Portal Zory24.pl.

Info: MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"