Sobota, 20 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Ważna wygrana Baranowic

12.10.2011

W 1 lidze ROW ważne zwycięstwa odniosły drużyny z dołu tabeli. Zgodnie z oczekiwaniami FC Baranowice wygrały z Solszybem, odprawiając ich z bagażem sześciu bramek.

W drugim meczu za tak zwane sześć punktów górą była ekipa Centrum ogrywając FC Basseno 2 – 1 i tym samym odskoczyła na 5 punktów od baraży. Nie zwalniają tempa liderzy. Marat po pierwszej połowie remisował z Victorią, ale w drugiej połowie strzelił cztery bramki wygrywając ostatecznie 4 – 1. Niemrawo swój mecz rozpoczęli zawodnicy AP Instal, ale ostatecznie wygrali z FC Żory aż 5 – 0. Jedyny remis padł w meczu Meksyk – Rymer 4 – 4. Zawodnicy Rymera prowadzili już 4 – 1, jednak ambitnie grający „meksykanie” doprowadzili do wyrównania.

W 2 lidze liderzy solidarnie powygrywali swoje mecze, a do niespodzianki można zaliczyć porażkę Habrovej, która tym samym praktycznie straciła szansę na zajęcie trzeciego miejsca premiującego grę w barażach. Info: ROW