Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 22 lutego 2024 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty

Walentynkowy Konkurs Salonu Piękności Sari

09.02.2012
Walentynkowy Konkurs Salonu Piękności Sari

Salon Piękności Sari przygotował dla żorzanek specjalny Walentynkowy Konkurs. Do wygrania jest atrakcyjny bon na zabiegi w Salonie o wartości 100 zł. Pytanie konkursowe banalnie łatwe. Zagraj!

Salon Sari przygotował specjalną Walentynkową ofertę dla mieszkanek naszego miasta. Zabiegi upiększające w atrakcyjnych cenach. Jakie dokładnie możesz sprawdzić na stronie internetowej Salonu Sari.

To nie wszystko.Mamy dla Was specjalny Walentynkowy Konkurs. Do wygrania bon o wartości 100 zł. na zabiegi upiększające w Salonie Sari. By móc go zdobyć wystarczy poprawnie odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe:

Jaka usługa fryzjerska wchodzi w skład Walentynkowego Promocyjnego Bonu nr. 1?

Odpowiedzi przesyłajcie do 12 lutego tego roku do godz. 15:00, tylko poprzez e-mail na adres: salon@salonsari.pl W mailu prosimy podać pełne imię i nazwisko.

Wśród tych, którzy prześlą poprawne odpowiedzi rozlosujemy Walentynkowy Promocyjny Bon nr 1 w skład, którego wchodzą: strzyżenie z myciem i modelowanie, maseczka kolagenowa, henna na brwi, manicure + malowanie paznokci. Wszystko o wartości 100 złotych!

Zwycięzcę konkursu ogłosimy 13 lutego. Bon będzie można zrealizować przez miesiąc do 14 marca.

 © 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"