Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 19 maja 2024 r.  Imieniny: Kryspina, Piotra

Waleczne lwy z "Shoguna"

18.06.2012
Waleczne lwy z "Shoguna"

Dwa srebrne i dwa brązowe medale wywalczyli młodzi karatecy z żorskiego klubu karate Kyokushin „Shogun Żory” na zawodach „Grand Prix Europy Dzieci i Młodzieży o tytuł Walecznego Lwa”, które odbyły się w sobotę 16 czerwca w Katowicach Szopienicach.

W zawodach, prowadzonych przez sędziego głównego Eugeniusza Dadzibuga (5dan) wzięło udział ok. 280 zawodników z 25 klubów. Walki odbywały się w formule Kumite Semi Kontakt (walka kontaktowa w ochraniaczach z użyciem pełnej siły kopnięć i uderzeń). Żorscy karatecy do zawodów przygotowywali się pod okiem instruktorów sensei Jerzego Ludziejewskiego (2 dan) i sempai Dariusza Kudyka (2 kyu). Po zaciętych walkach okazało się, że z wyjątkiem Anny Sobiesiek, która pechowo przegrała pierwszą walkę, reszta żorskich zawodników stanęła na podium: Jagoda Sułowicz (rocznik 2007) oraz Dominik Chabrzyk (rocznik 2004) zdobyli srebrne medale w swych kategoriach wiekowych, zaś trzecie miejsca wywalczyli Monika Kobryń (rocznik 1999) i Przemysław Kobryń (rocznik 2001).
Tekst i foto: „Shogun Żory”Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"