Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

VII Żorski Bieg Uliczny z udziałem gwiazd sportu. Na liście startowej są już 174 osoby

19.09.2014

Gośćmi specjalnymi podczas tegorocznego Biegu będą Kamila Lićwinko -lekkoatletka, Halowa Mistrzyni Świata w skoku wzwyż 2014 i Ewa Swoboda zawodniczka UKS Czwórka Żory specjalizująca się w biegach sprinterskich, piąta zawodniczka w biegu na 100m na Mistrzostwach Świata Juniorów w Eugenie (Stany Zjednoczone) 2014.

Do 30 września trwają internetowe zapisy na VII Żorski Bieg Uliczny. Po tym terminie pozostanie już tylko możliwość zapisania w dniu imprezy. Warto przypomnieć, że osoby, które zgłoszą się do 30 września zapłacą za udział 30 zł, w dniu imprezy 40 zł. Do tej pory zapisało się 174 uczestników w „Biegu głównym – 10 km”. Imprezie głównej towarzyszy „Rekreacyjny spacer nordic walking” oraz „Bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2 km.

Zapraszamy do udziału – zapisy bieg główny: online.datasport.pl - VII Żorski Bieg Uliczny

W tym roku uruchomiona została nowa strona VII Żorskiego Biegu Ulicznego: http://bieguliczny.zory.pl - znajdą na niej Państwo dodatkowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe na „Nordic walking” oraz „Bieg po zdrowie”.

Po raz pierwszy prezentujemy także oficjalny plakat VII Żorskiego Biegu Ulicznego.

 

info. MOSiRAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"