Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Turnieju Silver CUP 2015. MKS Żory '04 wygrywa!

18.12.2015

MKS I Żory '04 od 12 do 13 grudnia uczestniczył w halowym turnieju piłki nożnej Zawoja Silver CUP 2015. Poznaj wyniki rozgrywek i sprawdź, kto został królem strzelców!

W gronie 8 drużyn zajął I miejsce. W 3 meczach eliminacji zespół wygrał: 7 - 4 ze Strzelec Budzów, 8 - 1 z Naroże Juszczyn i przegrał 4-5 z Borek I Kraków. W drugim dniu turnieju zespół w grupie finałowej o miejsca 1 - 4 wygrał 3 mecze: 4-3 z Gracz Lyski, 5-1 z Zawoją, 2-1 z Borek I Kraków.

W ostatnim meczu o I miejsce zremisował 2-2 z Borek I Kraków i wygrał w rzutach karnych 5 - 4.

Jakub Zawierucha z 15 bramkami został królem strzelców turnieju.

Drużyna pod opieką trenera Mieczysława Jakubowskiego wystąpiła w składzie: Witkowski Bartosz, Głowacz Marek, Bizoń Paweł, Ganiek Dawid, Gliszczyński Szymon, Zawierucha Jakub, Sosna Kacper, Lada Jakub, Frączek Jakub, Orłowski Sylwester, Wawrzyczek Adrian, Osiewała Mateusz, Wiechnik Olaf, Kaczorek Daniel.

MKS Żory dziękuje i gratuluje Wszystkim zawodnikom oraz rodzicom za sfinansowanie transportu i pobytu drużyny na turnieju.

W dniu 12.12.2015r. MKS II Żory '04 uczestniczył w halowym turnieju w Boguszowicach i w gronie 8 drużyn zajął VI miejsce.

Zespół pod opieką trenera Wojciecha Gancarczyka wystąpił w składzie: Radziszewski Oktawian, Skawski Bartosz, Surma Jakub, Czypko Adrian, Karbowski Daniel, Bugla Kasper, Kwiatkowski Maksym, Krupiński Piotr, Wiśniewski Jakub i uzyskał wyniki: 0-2 z RKP I ROW Rybnik, 3-0 z Świt Ćmielów, 0-3 z Gwarek Zabrze i w meczu o V miejsce 0-3 z RKP II Rybnik.

Zawodnicy MKS Żory r. 2004 to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 Mistrzostwa Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Żorach.

info. MKS Żory


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"