Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Turniej Wigilijny

17.12.2009
Turniej Wigilijny

Do poniedziałku można zgłaszać swój udział w XI Wigilijnym Turnieju Dzieci w Tenisie Stołowym.

Organizatorem tego największego w regionie turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach. Idea rozgrywek powstała w 1998 roku dzięki zaangażowaniu ówczesnego posła na sejm, Karola Łużniaka.

 

Z założenia organizacja turnieju miała służyć wypełnianiu wolnego czasu dzieci i młodzieży w okresie świątecznym a także promocji tenisa stołowego wśród amatorów. Jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie z biegiem lat organizatorzy zaprosili również do uczestnictwa zawodników klubów sportowych, tworząc kategorię „zrzeszeni”.

 

W turnieju bierze udział corocznie ok. 400 zawodników z terenu Śląska, a także spoza województwa śląskiego. W tym roku rozgrywki odbędą się 29 i 30 grudnia. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy – amatorów, nie zrzeszonych w polskim Związku Tenisa Stołowego oraz zrzeszonych – posiadających licencję PZTS. Zawodnicy powinni mieć własny sprzęt do gry oraz strój i obuwie sportowe , a także posiadać pisemną zgodę rodziców, aktualne badania lekarskie oraz legitymację szkolną. Każdy uczestnik otrzyma napój i posiłek, a dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy i medale. info: MOSiR (ok)

 

 

 

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"