Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 04 października 2022 r.  Imieniny: Franciszka, Rozalii

Tragiczny wypadek motocyklisty

06.09.2022

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło dzisiaj na skrzyżowaniu ulicy Wodzisławskiej i Armii Krajowej w Żorach. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadący z przeciwka samochód. Mimo prowadzonej reanimacji motocyklista zmarł na miejscu.

Przed godziną 5.30 dyżurny żorskiej Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty w rejonie skrzyżowania ulicy Wodzisławskiej i Armii Krajowej. Do  zdarzenia doszło pod wiaduktem przechodzącym pod ulicą Wodzisławską. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, iż kierujący motocyklem ducati 57-letni żorzanin, jadąc Aleją Zjednoczonej Europy w kierunku ulicy Rybnickiej, rozpoczął wyprzedzanie trzech pojazdów, po czym utracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w jadący z przeciwka samochód osobowy marki KIA kierowany przez 46-letniego mieszkańca Żor. Mimo prowadzonej reanimacji motocyklista zmarł.

Źródło: KMP Żory



Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2022 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"