Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 19 lipca 2024 r.  Imieniny: Marcina, Wincentego

Tragiczny finał przypadkowej znajomości

08.11.2023
Tragiczny finał przypadkowej znajomości

Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 32-latka, a następnie skradli mu dokumenty, pieniądze i telefon komórkowy. Sprawcy usłyszeli zarzuty i trafili na 3 miesiące do aresztu. Grozi im teraz kara do 15 lat więzienia.

1 listopada, około południa doszło do rozboju w Żorach. 32-latek nawiązał znajomość z przypadkowymi mężczyznami, spotkanymi na os. Korfantego. Niedługo później wszyscy poszli na os. Sikorskiego. Po drodze 32-latek został pobity, w wyniku czego stracił przytomność. Sprawcy skradli mu wszystkie cenne przedmioty, które miał przy sobie. Łupem padły pieniądze, dokumenty i telefon komórkowy. Następnego dnia poszkodowany powiadomił o wszystkim policjantów. Jeszcze tego samego dnia kryminalni zatrzymali sprawców rozboju. 22- i 24-latek za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt. Przez najbliższe 3 miesiące podejrzani będą tam oczekiwać na proces. Za przestępstwo, którego się dopuścili, kodeks karny przewiduje karę nawet 15 lat więzienia.

Źródło: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"