Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 24 kwietnia 2024 r.  Imieniny: Grzegorza, Horacego

To już 6. edycja Biathlonu Dla Każdego, 4. raz w Żorach, z udziałem olimpijskiego medalisty, Tomasza Sikory

10.04.2019

Biathlon dla Każdego, to cykl zawodów będących częścią Narodowego Programu Rozwoju Biathlonu, który w założeniu jest programem sportowo-społecznym adresowanym przede wszystkim do dzieci, młodzieży szkolnej, ale też do amatorów i fanów tej dyscypliny. Przy ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Biatlonu, miasto Żory wspiera tę inicjatywę nieprzerwanie od 2016 r.

Atrakcyjność zawodów sprawia, że co roku poszerza się grono miast promujących Biathlon dla Każdego. W 2019 zawody odbędą się w czternastu lokalizacjach, miedzy innymi w Jeleniej Górze, Dusznikach Zdroju, Ustrzykach Dolnych, a zakończą się 12 października w Wodzisławiu Śląskim. 13 kwietnia Żory, jako pierwsze, rozpoczną 6. edycję imprezy.

Polski Związek Biathlonu i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zapraszają do Parku Cegielnia. Rywalizacja przebiegać będzie się w 10 kategoriach wiekowych. Dodatkowo wyróżnienia otrzymają najlepsi zawodnicy z Żor (kobieta, mężczyzna), a także najmłodszy i najstarszy uczestnik zawodów. Pojawi się nowa kategoria - Family CUP adresowana dla reprezentacji rodzin. Będą atrakcyjne nagrody. Organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale, dyplomy i drobne upominki. Nie zabraknie również gościa specjalnego, a będzie nim Tomasz Sikora - medalista Igrzysk Olimpijskich w Turynie 2006. Spotkanie będzie niepowtarzalną okazja do wspólnego zdjęcia i pamiątkowego autografu. Wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni do wspólnej rozgrzewki z instruktorem zumby,
a w oczekiwaniu na wyniki będzie można skorzystać także z relaksacyjnej strefy z leżakami i odwiedzić kilka punktów wystawienniczo-pomiarowych. Nasze zawody to świetna okazja do rodzinnej integracji, a także promocji aktywnego stylu życia.

W edycji 2018 łącznie udział wzięło ponad 2800 uczestników, Żory pobiło rekordową liczbę uczestników: 268 osób.
Czy w tym roku poprawimy ten rekord? Zapraszamy!

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie Internetowej do 12 kwietnia, godziny 20:00.
W dniu startu zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie w biurze zawodów od 9.00 do 10.30, jeżeli nie zostanie osiągnięty limit 300 uczestników.

Wszystkie informacje dostępne są na: www.mosir.zory.pl

Info. MOSiR

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"