Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 02 kwietnia 2023 r.  Imieniny: Franciszka, Teodozji, Władysława

Sukces Czwórki

15.09.2009
Sukces Czwórki

W niedzielę, w Częstochowie, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawodnicy UKS Czwórki Żory, przywieźli z nich trzy medale.

Krzysztof Szymoszek zdobył złoty medal w konkursie skoku w dal z wynikiem 6,81 m. Szymoszek jest aktualnym rekordzistą Śląska młodzików i najlepszym zawodnikiem w Polsce w tej kategorii. Brązowy medal w biegu na 1000 m., zdobył Patryk Brząkalik. Patryk to Mistrz Śląska Młodzików, a jego medal bardzo cieszy, ponieważ wraca już do formy po przebytej kontuzji. Trzeci medal, także brązowy , w biegu na 300 m., zdobyła Izabela Gruszka, która w każdym starcie bije rekordy życiowe. Warto dodać, że Iza to czternastolatka i jeszcze w przyszłym roku będzie młodziczką.


Zawody były eliminacją do Mistrzostw Polski Młodzików , które odbędą się 26 i 27 września w Zamościu. Wiadomo już, że w tych Mistrzostwach wezmą udział : Krzysztof Szymoszek w skoku w dal i Patryk Brząkalik w biegu na 1000m. info: UKS Czwórka Żory (red. ok)

 


Komentarze:
~PatiKoti (2009-09-15 13:20:20)

Znowu nie zapisali wyników na 1000 i na 300. Czyżby nie było warto?


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"