Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 24 marca 2023 r.  Imieniny: Gabriela, Marka

Sprawdź swoją wytrzymałość w Teście Coopera

28.05.2013
Sprawdź swoją wytrzymałość w Teście Coopera

Uczniowski Klub Sportowy „Czwórka” Żory zaprasza chętnych Żorzan do udziału w TEŚCIE COOPERA – organizowanym z okazji V Europejskiego Tygodnia Sportu dla wszystkich.

Test odbędzie się 31 maja ( piątek) w godzinach od 16.30 do 19.30 na bieżni Gimnazjum nr 4 , na osiedlu Księcia Władysława. Warto dodać , iż uczestnicy biegu będą mieli okazję spróbować swoich sił na nowoczesnej bieżni o nawierzchni tartanowej, która niedawno została oddana do użytku po kapitalnym remoncie. Zgodnie z regulaminem – w teście mogą brać udział osoby od 13 roku życia.

TEST COOPERA jest to próba wytrzymałościowa stanowiąca badanie sprawności fizycznej. Polega na biegu, truchcie w ciągu 12 minut – której celem jest pokonanie jak najdłuższego dystansu.

Zgłoszenia do udziału w teście z podaniem imienia, nazwiska i roku urodzenia przyjmujemy do 30 maja - pod nr telefonów :

Iwona Krupa : 695457573
Kamil Poloczek : 723500897 
e-mail : nike33@op.pl

Warto dodać, iż swój udział w biegu zapowiedzieli : zastępca Prezydenta Miasta Wojciech Kałuża ,
radni : Leszek Hoderny, Arkadiusz Kuś, Ireneusz Jaguś, Jerzy Marciniak, biegacze Klubu HRmax Żory, żorscy sportowcy reprezentujący dyscypliny : pływanie, siatkówka i piłka ręczna.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !!!Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2023 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"