Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 27 maja 2024 r.  Imieniny: Augustyna, Jana, Juliana

Spełnią taneczne marzenia

12.02.2010
Spełnią taneczne marzenia

„Wytańczyć marzenia” to projekt adresowany do 60 dzieci i młodzieży z rodzin ubogich, wytypowanych przez pedagogów i dyrektorów swoich szkół. Od 15-27 lutego, w godzinach 9.00-14.00, w trzech grupach po 20 osób, wybrani będą uczestniczyć w zajęciach różnych technik tańca.

Lekcje rozplanowano tak, aby każdy – na przemian w salach modern i classic - mógł odnaleźć się w hip hop-ie, locking-u, czy jednej z współczesnych odmian gatunku. Po pierwszych zajęciach, siły do kolejnej godziny tańca, uczestnicy ferii zbiorą podczas gry w play station, lub oglądania filmu we foyer Szkoły Tańca Lilla House. Zakąską będzie pączek, lub kołaczyk i soczek.

Finał dwutygodniowej zabawy to występ grup - 27 lutego o 10.00 w MOK-u. Instruktorzy wyłonią także najlepiej zapowiadającego się tancerza. Zwycięzca otrzyma puchar i karnet na 4 miesiące wybranych zajęć w Lilla House, a cała 60-tka dostanie bluzy i certyfikaty uczestnictwa w tanecznych feriach. Zainteresowani będą mogli również skorzystać z 15 indywidualnych lekcji śpiewu z Dagmarą Świtacz.
 

Pomysłodawcą projektu jest stowarzyszenie „Kontrapunkt”, a jego realizacja możliwa dzięki dotacjom Urzędu Miasta Żory. Podobną inicjatywę podjęło Przedszkole nr 16 w Żorach organizując taneczny bal karnawałowy z Lilla House, dla 150 dzieci - podopiecznych przedszkola. Sukces imprezy zapewniło finansowe wsparcie Rady Dzielnicy Sikorskiego oraz Urzędu Miasta, który jest otwarty na podobne pomysły. kh

 


 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"