Baza firm

Ogłoszenia

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 23 lutego 2024 r.  Imieniny: Izabeli, Polikarpa

Spartakiada Sportowa

28.04.2009
Spartakiada Sportowa

25 kwietnia na boisku przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 5 w Żorach odbyła się druga już impreza sportowa -  Wiosenna Spartakiada Sportowa w ramach projektu Ruch to zdrowie mały i duży to powie, współfinansowanego przez Urząd Miasta Żory.

W Turnieju brały udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziny z Baranowic i pozostałych dzielnic miasta. Rywalizacja odbywała się w następujących konkurencjach: sadzenie ziemniaków, bieg z woreczkiem na głowie, nie zmocz dziecka, bieg z piłeczką na łyżeczce, skoki w workach, zaprzęgi na kocykach.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale udało wyłonić zwycięzców: w kategorii 3, 4- latków: I miejsce zajął Szymon Mańka, II miejsce: Rafał Bienioszek, III miejsce: Patryk Winkler.
Natomiast w grupie 5, 6 - latków: I miejsce zajął: Kamil Borowiecki oraz Denis Szczypka, II miejsce: Krzysztof Miszczyk i Bartosz Ćwierz, III miejsce: Beata Barabasz oraz Michał Bienioszek.
Konkurencje okazały się bardzo proste i nie sprawiły żadnych trudności zarówno dzieciom jak i rodzicom.
Na szczególne gratulacje zasłużyli rodzice, którzy dzielnie walczyli ze swoimi pociechami w ten jakże słoneczny dzień, ocierając pot z czoła.
Wszyscy uczestnicy otrzymali ciekawe nagrody i upominki.
Niebawem kolejna – ostatnia już impreza pt. Rodzinny Festyn Sportowy, który odbędzie się 30 maja.
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziny z Baranowic i pozostałych dzielnic miasta. info: P-12 (pc)

 

 

 

 

 

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2024 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"